Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az élet valóban jelez akkor...

Az élet valóban jelez akkor amikor a kisbaba megfogan? 18/L

Figyelt kérdés
Nem szeretnék kisbabát egyenlőre ,de van egy megérzésem hogy esetleg besikerülhetett. Védekeztünk ,de a gumi belém csúszott. Ő azt mondta nem jött ki belőle semmi . Ez történt Augusztus 30.án . Napok óta fáradékony vagyok. Tegnap fájt a fejem is.Valamint nagyon megkívántam a jégkrémet.Székrekedésem van 2 napja. Ma pedig a hátam kezdett..Most 22. én kéne megjönnie ..

2015. szept. 16. 15:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Mindezek mellé eléggé érdekes hogy mindenhol babákkal kapcsolatos hírekbe botlok :) . Ez kezd ijesztő lenni.
2015. szept. 16. 15:15
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy csak ki vagy hegyezve és mindenben akaratlanul is tünetet keresel.


23.-án tesztelj, ha nem jön meg. előbb szerintem felesleges.

2015. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy terhes vagy,de lehet hogy nem. Ez a megkívánom a dolgokat még nagyon korai lenne terhes tünetnek,de még a többi is. Ha nem jön meg tesztelj, ha nem akarsz terhes lenni akkor ilyen eset után irass eseményutáni tablettát.
2015. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Á, aktus után két héttel még nem lehetnek terhes tüneteid. Csak képzelődsz!
2015. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ilyen eset után azonnal vettem be esemény utánit, mert nem akartunk akkor gyereket.


Aztán amikor terhes lettem, semmi tünet, semmi jel, tudatosan terveztük, ezért ugyan számítottam rá, de semmi erre utaló dolog nem volt.

Amikor kimaradt, teszteltem, és örültünk. Ennyi.


Amiket leírtál tünetek, ezeket könnyű beképzelni, az meg, hogy sok babás dologba szaladsz bele, az azért van, mert arra figyelsz.


Most nem tűnnek fel a kismamák pl, de ha az leszel, azt fogod látni, mennyien vállalnak akkor gyereket, amikor te. Pedig mindig sok a kismama, csak épp nem arra figyelsz.

2015. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem semmi nem jelzett, akkor lett gyanús amikor nem jött meg. Mondjuk mi már készültünk, peteéréskor voltunk együtt, szóval reméltem is. :) A 7-8. héttől lettem rosszul.

A hátfájás pl. nem tartozik a terhesség első tünetei közé, a többi meg bármi lehet. Vagy vársz hátha megjön, vagy veszel tesztet, más nem mondhat biztosat.

2015. szept. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Együttlét után 2 héttel még nincsenek terhesség tünetek, azok a kimaradt menzesz után 2 héttel szoktak kezdődni, vagy később. Ha el sem ment, akkor még kevésbé valószínű, hogy terhes lennél. A tüneteidet nem baba okozza. 23-án azért tesztelj egyet szerintem is csak hogy megnyugodj.
2015. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!