Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 éves már majdnem szobatisz...

2,5 éves már majdnem szobatiszta gyerekre, ha ősszel, télen kimentek, esetleg adtok még rá bodyt? Body helyett, milyen és mekkora atlétát érdemes venni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 17. 14:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Kislánynak szeretnék trikót, bodynk még van
2015. szept. 17. 14:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont 2,5 éves a kisfiam, szobatiszta, de sokszor kell rohannunk a vécére, mert szinte az utolsó utáni pillanatban szól, annyira belefeledkezik a játékba. Éppen ezért Ő már trikóban jár, télen is trikós lesz. Ha még patentolgatni kellene a bodyt, biztosan becseppenne a kisgatyóba. Egyébként sosincs baleset.
2015. szept. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bella169 ***** válasza:
Bár az én kislànyom még messze van a fent emlìtett kortól, de én biztos bodyt fogok rá adni télen még 3 évesen is akár. Én magam felnőtt fejjel is azt veszek fel télen, igy védve a derekam. Az atléta hamar kicsuszik a nadrágból. Egy kisgyereknél meg plàne a jàték hevében.
2015. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as, majd meglátod, amikor minden tized másodperc számít vetkőzésnél, hogy mennyire nem praktikus akkor már a body.


Fiam is 2,5 éves, ő is az utolsó utáni pillanatban szól, villámgyorsan kell vetkőztetni.

Én hosszabb fazonú trikókat adok rá, ami akkor is takarja a derekát, amikor lehajol.


Kintre meg több rétegben öltöztetem.

A kabátja is a fenekéig ér, hogy rendesen védje a derekát.

2015. szept. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!