Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párom szerint jobb 2 éves...

Párom szerint jobb 2 éves kortól a gyermekeknek a bölcsi, mint otthon anyával. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Állítása szerint neki jót tett, hogy 2 éves korától bölcsibe járt, mert sokkal többet tanult a társaitól, mint otthon.

Én szerettem volna 3 évig itthon maradni a fiammal, de ő erről hallani sem akar.

Hozzáteszem a fizetésem nagy kiesés volt.

Ő pedig nem tudja előteremteti a gyes és a gyed közötti különbözetet sem.


2010. márc. 13. 15:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Mindenkié nagyon hasznos volt, sajnálom, hogy valaki megint pontozott lefelé Titeket:(((
2010. márc. 13. 20:43
 12/12 anonim ***** válasza:
tegnap 16:18 vagyok. "Pedig terhességem előtt ígérte, hogy maradhatok.... " ezt nekem is mondta a férjem. és, mint írtam anyagilag nem is szorultunk és ma sem szorulunk rá a fizetésemre. mégis örült, hogy visszamentem. ez ugyanis biztonságot ad. mindig attól félt addig, hogy vele történik valami, és akkor mi lesz...elfogynak a tartalékok és megyünk segélyért a polgármesterhez? szóval én azt mondom, több lábon kell állni, még ha nem kenyérre kell, akkor is...ha meg valóban szükség is van rá, akkor nincs kérdés. a férjednek teljesen igaza van, és a gyereknek is jó lesz, főleg ha Te nem görcsölsz ezen, mert azt viszont megérzi rajtad.
2010. márc. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!