Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is vékony a...

Szerintetek is vékony a kislányom?

Figyelt kérdés
8 hónapos, 71 centi hosszú és ehhez mindössze 7400 gramm. Én olyan kis soványnak látom. Nővére ennyi idősen több mint 1 kilóval nehezebb volt. Az is baj,hogy rossz alvó baba. Éjjel többször ébred,nappal ált.3× alszik, 1 hosszabb és 2 rövidebb alvása van. Este meg mindig olyan fáradt,hogy azt hinné az ember reggelig durmolni fog,de nem,már 1 körül fent van. Anyatejes még,de már sokmindent eszik amit ilyenkor már kell is,hogy kapjon. Most elkezdtem tápszerrel is etetni,de abból is jó ha 90-120 ml-t ha megiszik, és így is többször ébred. Annyira tanácstalan vagyok az evésével és az alvásával kapcsolatban is. Mondjatok valamit! Mit csinálhatok rosszul???

2015. szept. 18. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 8 hónapos ikreim vannak. Ők ugye kisebb súllyal születtek (2ésfél kiló, 44cm), egyikük elhúzott, ő most 8ésfél kiló, a kisebb akkora, mint a lányod. Én is vékonynak látom, főleg a tesóhoz képest, pedig tudom, hogy pont méret, anagyobb a több mint kellene:) mi már minden étkezést kiváltottunk, előtte tápszereztünk, de azóta sokkal jobban híznak. Éjszaka ők is csak 90mlkörülettek, most lefekvés előtt bepuszilnak egy adag tejpépet, pici teával, és reggelig alszanak.
2015. szept. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A tejpépet ő is szereti,de ha azt kap este utána még cicizik egy kicsit,mégis ugyanúgy ébred. Nem értem miért alszik ilyen felszínesen?!
2015. szept. 18. 09:39
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaj,és köszönöm a válaszodat! :)
2015. szept. 18. 09:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor mozgolódtak a lányok éjszaka, mikor picit hűvösebb volt. Mi már bekapcsoljuk estére az elektromos fűtést nekik, vmiért jól esik nekik a 25-26 fok, 20fokban ők is ébredtek... ha nem eszik sokat a tietek sem egyszerre, akkor biztos nem az éhség miatt kel fel... talán csak hiányzol neki:)
2015. szept. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm a választ!

Lehet,hogy hiányzom neki,mert a hajnali szopizás után nincs erőm visszatenni az ágyába hanem köztünk marad, és olyankor nyugodtabban alszik.

2015. szept. 18. 10:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiam 7 hónapos, és közel 10 kg, és 72 cm. De szerintem itt nincs szabály, az én fiamra folyton megjegyzik, hogy mekkora baba...Pedig egyáltalán nem kövér baba. Az éjszakák nekünk is szörnyűek, nekem félóránként-óránként ébred. Sajnos ebben én is tanácstalan vagyok. Kitartás!
2015. szept. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam szinte pontosan ugyanolyan mint a te kislányod. Nem csak súlyban, viselkedésben is! Én még nem próbáltam neki tápszert adni, bár már megfordult az én fejemben is. Én nem teszem magam mellé, hanem én dúdolok, énekelek neki még ölben van, aztán vissza az ágyba, alszik is tovább. Ha esetleg bevált neked valami, örömmel veszem a tanácsod!Annyi hogy nagyon izgó mozgó sajtkukac. A kiságyban nem igazán szeret lenni napközben, inkább kiteszem a szőnyegre és ott "játszunk". Nagyon szeret kommandózni, meg már egyre jobban megy a mászás is. Szóval mozogni is sokat mozog napközben, este mégis cirka másfél- két óránként ébred. Kitartást!
2015. szept. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!