Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napirendben tanácsra van...

Napirendben tanácsra van szükségem?

Figyelt kérdés

Az egymásutániság azt jelenti, hogy mindig ez a sorrend pl: ébredés-étkezés-játék-alvás/ébredés-stb?

A helyszín mennyire maghatározó, hogy levegőn alszik, vagy hol játszik?

Ha a fürdés van x időpontban , de utána nem mindig éhes, álmos, baj, ha később eszik, alszik játszik kicsit?


2015. szept. 19. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:

első sorra:

igen ez tanácsos,, főleg ha 3 órás rendszerre sikerült már ráállni, de RUGALMASAN (nálunk volt, hogy peluscserével kezdtem, nem az etetéssel(hogy nyugodtan tudjon enni)szegényke először jelezte, hogy éhes, ne a pelust cseréljem (tátogott int a hal)aztén végigüvöltötte a peluscserét, mert tartottam a rendszert, mert besokallta attól, hogy evés közben nem tud enni, mert izeg mozog miatta. de megbántam, ha visszamehetnék az időben inkább cicire tenném akkor, nem üvöltetném a babát, az biztos)


2.sorra

szerintem mennyiségtől függ, levegőn nem tanácsos félnapokat/napokat lennie egy babának, napi x óra és kész. szerintem tanácsos a kiságyat is szerettetni vele(én babám babakocsifüggő volt, rettentő nehéz volt, hogy nem aludt otthon kiságyban és "csövezni" kellett vele az utcán naphosszakat, éjszaka is(!), ezt is máshogy csinálnám már)


3.sorra

a 3 órás rendszerrel ez nem kérdés, de általában fürdés után nagyobb az étvágy, tanácsos úgy alakítani, hogy várja, és akkor jó nagyot ehessen, még elalvás előtt

2015. szept. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!