Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti otthon hagynátok így a babát?

Ti otthon hagynátok így a babát?

Figyelt kérdés

Van egy 6 hetes kislányom. Sajnos tápszeres. És van egy 16 éves nagylányom. Az lenne a kérdésem hogy ti otthon hagynátok a kicsit a naggyal pl. ha elmentek boltba, vagy fodrászhoz, esetleg 1-2 órát beszélgetni a csajokkal???

Nagy lányom nagyon szívesen vigyázna rá, nem is én kértem hanem ő ajánlotta fel hogy menjek el kicsit kikapcsolódni. Imàdja a hugát. Tud neki tápszert is csinálni meg pelenkát cserélni. Lenne nála telefon. Teljes mértékben megbízom benne és persze ha elmennék akkor ne adj isten sürgős esetben 10 perc múlva már haza is érnék.

Szóval nektek erről mi a véleményetek? :)

Előre is köszi a válaszokat.

36/N


2015. szept. 21. 11:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
39%

Ha felelossegteljes,megbizhato akkor ra mernem bizni,de nem mennek messzire,ha megis Baj lenne hamar hazaerjek.

En abbol indulok Ki,hogy en szemely szerint harom kistestveremre is vigyaztam egyszerre ennyi idosen,nem volt gond soha,pedig volt olyan hogy valamelyik hanyt,elesett es kicsattant a szaja,de tudtam kezelni a helyzetet.ha talpraesett es megbizol benne,en siman ra mernem hagyni a picit 1-2 orara.

2015. szept. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én azokkal értek egyet, akik azt írták, hogy boltba menetelért, vagy rövid ügyintézés miatt ráhagynák, mondjuk fél órára, de fodrász, csajokkal 1-2 óra beszélgetés, egyéb szórakozás miatt NEM.
2015. szept. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Ditta323 ***** válasza:

14 évesen hagytak rám először picibabát (3hósat). Sajnos abban az esetben más megoldás nem volt. Nem volt újkeletű, hogy mit kell csinálni egy babával, mert rá rengeteget vigyáztam, még az anyja a másik kettőt rendezte, vagy épp csak segítettem neki, hogy picit tudjon ő is lazítani.

Ha megbízol a lányodban akkor nyugodtan.:)

2015. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!