Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan szűrtétek ki első...

Ti hogyan szűrtétek ki első babánál, hogy mi nem kell? Kire hallgattatok? Interneten fórumozókra? Rokonra? Mi az, amit nagyon ajánlottak, és nektek nem kellett? Mi az, amiről le akartak beszélni, de végül hasznos volt?

Figyelt kérdés

Most állítom össze a babacuccok listáját - a babaruhákat leszámítva, azzal még várunk, mert még fogunk kapni. Annyi kütyü, kiegészítő, meg minden van, hogy nem egyszerű kiszűrni, hogy mi az, ami tényleg hasznos, megkönnyíti az ember életét, jó lesz a babának is.


Nyilván eltérő, hogy kinek mi tartozik az alap dolgok közé, de érdekelne, hogy mi bizonyult nálatok nagyon hasznonak/haszontalannak?



2015. szept. 23. 11:31
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Igy most en is megnyugodtam a magzatvizzel kapcsolatban, köszönöm a valaszokat.


En azert gondoltam a Geburtsvorbereitungskursra, hogy ismerkedjek valamennyire helyben, meg persze nemet gyakorlasnak is jo lenne, de akkor ezek szerint nem feltetlenül. Annyira nagyon nem vagyok rahangoldova, meg a közelben sincs igazabol, messzebb kellene bejarnom, messzi nemet anyukakkal meg sok ertlme nincs is talan ismerkedni.


Tök jo, hogy neked mindig megnezte az uh-t, en mar alig varom a jövö hetet:D Korhazat könnyen valasztottatok? Beleghebammed lesz?

2015. szept. 25. 10:48
 32/34 anonim ***** válasza:
74%

Mi az a Beleghebamme?

Korházat megnéztünk 3-at, de körbekérdezősködtem ki melyiket javasolja, így az ismerőseimre hallgattam, de elég messze van tőlünk. Ami nekem fontos volt hogy legyen kinder intensivstation.

2015. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Az olyan Hebamme, amelyik a szülést is levezeti (mondjuk 2-300, helyenként 500 euró is lehet..)
2015. szept. 25. 21:16
 34/34 anonim ***** válasza:
Á nem, férjem bent lesz, ez lesz nekem a legnagyobb segítség :-)
2015. szept. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!