Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan szűrtétek ki első...

Ti hogyan szűrtétek ki első babánál, hogy mi nem kell? Kire hallgattatok? Interneten fórumozókra? Rokonra? Mi az, amit nagyon ajánlottak, és nektek nem kellett? Mi az, amiről le akartak beszélni, de végül hasznos volt?

Figyelt kérdés

Most állítom össze a babacuccok listáját - a babaruhákat leszámítva, azzal még várunk, mert még fogunk kapni. Annyi kütyü, kiegészítő, meg minden van, hogy nem egyszerű kiszűrni, hogy mi az, ami tényleg hasznos, megkönnyíti az ember életét, jó lesz a babának is.


Nyilván eltérő, hogy kinek mi tartozik az alap dolgok közé, de érdekelne, hogy mi bizonyult nálatok nagyon hasznonak/haszontalannak?



2015. szept. 23. 11:31
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit szolnék hozzá, hogy mérleg, pumpa, tároló, sterilizáló hasznos dolgok,,de nem mindenkinek. Én vettem 2 játszócumit meg egy rendeset, jól kifőztem. Ha szükség van pótlásra bármikor meg lehet venni, mint ahogy a többi kütyüt is, de előre nem tudhatod, hogy szükséged lesz-e rá.
2015. szept. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mind hasznos volt!


Milyen pumpa van, amiről nem hallottam?:)

2015. szept. 23. 16:42
 13/34 anonim ***** válasza:
Pumpa= mellszivo ( breast pump )
2015. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Nekem a mellszívó volt olyan, hogy nem tudtam eldönteni, hogy kell-e. Pedig kell: ha sok a tejed azért, a kevés, azért, később, mikor beállt, akkor meg tartalékképzésre.
2015. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, elnézést a mellszívóra gondoltam.
2015. szept. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, csak hirtelen nem tudtam, hogy az:)
2015. szept. 23. 21:13
 17/34 anonim ***** válasza:
Németországban ékekvés itt Milchpumpe = tejpumpa a neve és innen jött a pumpa, csak amikor már más irta, hogy mellszívó, akkor kapcsoltam, hogy hülyeséget írtam.
2015. szept. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Ah so, en is amugy:) de nem ugrott be, igaz, inkabb a magyar oldalakat bongeszgettem eddig a temaban.
2015. szept. 24. 06:17
 19/34 anonim ***** válasza:
Merre éltek kedves kérdező? Mi Düsseldorfban.
2015. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Heidelberg:) Eddig tetszik az itteni terhesgondozási rendszer, csak nagyon kell néha figyelnem, hogy mit mond pontosan az orvos:)
2015. szept. 24. 11:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!