Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS, egyedül vagyok itthon a...

SOS, egyedül vagyok itthon a kislányommal,38,3 a láza szinte egész nap . A nurofen lehúzta 37-re, most viszont megint felment neki. Hogyan csillapitsam?

Figyelt kérdés
Hűtő fürdő volt 19 órakkor,utánna adtam egy nurofen kúpot,most 38 a láza.Ráadásúl most olvasom,hogy a kúpban kevesebb a hatóanyag,mint a szustpenzióban,mikor és mennyi idő után vigyem orvoshoz?
2010. márc. 14. 19:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A huto furdo nagyon jo, csak vigyazz, hogy fokozatosan magatol huljon ki a viz.

Amikor en voltam kicsi ezt nem tudtak a bolcsiban es rogton hideg vizbe tettek es lazgorcsom lett.

37-39 fokos vizet engedj es az huljon ki magatol.

Neki nem lesz meleg, mert a kis teste melegebb.Sot meg kicsit huvosnek is erezheti.Fazni nem fog benne csak kesobb ahogy hul a viz.

Nagyon ugyes leszel csak ne felj, mert megerzi. :)

Jobbulas es nyugodt ejszakat :)

2010. márc. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jobban vagytok?
2010. márc. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hogy telt az ejszaka? Remelem minden rendben Veletek :)
2010. márc. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok,eltelt az éjszaka sokat nem aludtam de hát most nem is ez a lényeg.Fél 2-kor 38,5 volt a láza,akkor adtam panadolt,ma hőemelkedése volt egész nap,de az ügyelet azt mondta ne vigyem ha nem muszáj,majd kedden a körzetbe.Erre most estére megint 38,2-t mértem,de már köhögne is szegénykém és tiszta takony.Holnap doki,remélem semmi komoly baj nincs,csak az éjszakán lennénk már túl.Aranyosak vagytok köszi.
2010. márc. 15. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!