Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Sparos Pretty Baby pelenka...

A Sparos Pretty Baby pelenka milyen, kérdem olyantól aki egyébként drágább pelusokat is használt vagy próbált?

Figyelt kérdés
Tehát elsõsorban olyantol varnek valaszt aki nem feltetlen ar alapjan valaszt es nem ledegradalni szeretnek senkit mert en most valtanek pampersrol mert draganak talalom, s azt szeretnem kideriteni hogy a 40-50 ftos pelenkak kozul melyik jo valasztas (dm rossmann aldi lidl nincs a kozelben ezert is erdekelne a sparos)
2015. szept. 30. 21:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
na igen csak ha úgyis mindnek van baja, akkor már miért venné az ember a drágát nem? :) és én még szerencsés vagyok mert nagyon stramp a lányom bőre, gyakorlatilag popsi krémet sem kell használnunk. Ezért is gondoltam hogy megkockáztatok egy olcsóbbat. köszönöm a válaszokat, körülnézek.
2015. okt. 1. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!