Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pihenőszék vagy babahinta?...

Pihenőszék vagy babahinta? Melyiket érdemesebb? Vagy meg lehet nélkülük lenni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 1. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
meg lehet lenni anélkül is de nekem nagyon sokat segített. Eljön a korszak, amikor már nem alszik annyit de a játékhoz még kicsi és inkább nézelődni szeret, ilyenkor három dolgot tehetsz: cipeled a lakásba, lerakod a szőnyegre, vagy hintába teszed. Első verziót én kicsuktam, a szőnyegen utált lenni, maradt a hinta. De abból 2-3 órákat ücsörgött egy nap, kezébe adtam ezt azt, nézte ahogy főzöm, imádott benne lenni. Mindneki csak értetlenkedett hogy csinálom hogy a lakás ragyog mellette. Hát így. Tehát szerintem érdemes. Használtan, bármilyet ami mozog és esetleg zenél. Enyém nem volt rezgő, szerintem az annyira nem fontos.
2015. okt. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nekünk hinta van csak, sosem érdekelte, nem is szerette csak ha ott ültem előtte és énekeltem neki. Amúgy csak magában nem volt el benne
2015. okt. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk pihenőszék volt, abban etettem addig, amíg nem tudott ülni és nem tudtam betenni az etetőszékébe. Amíg főztem abban nézelődött, jól elvolt benne.
2015. okt. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekunk ADAMO hintank van, azt imadtak az ikreim! foleg a kisfiam! Nekunk a hintat ajanlottak, m koraszulottek voltak az ikremi es a hinta fejleszti az agy egyensulykozpontjat. Egyebkent volt babzsak is, es azt is szerettek. De a hinta egy aldas tenyleg!!
2015. okt. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a pihenőszék nélkül nem lettem volna meg. A kisfiam ha ébren volt (márpedig szinte végig ébren volt nappal) nem volt el se a kiságyban, se játszószőnyegen, sehol. Mindenhová cipeltem magammal a lakásban. A pihenőszék nagyon könnyű volt, így tudtam magammal ide-oda vinni: konyha, fürdő, wc elé. Ha nem kell vinni a lakásban, a hinta is jó lehet. De babája válogatja. Az én kisfiam utálta a hintát (FP esőerdős volt), most másfél éves és most sem szeret játszótéren sem hintázni.
2015. okt. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a pihenőszék maga volt a megváltás!
2015. okt. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pihiszék mindenképp, abban vittem magammal wc-re, zuhanyozni, főzni, stb. Abban aludt reggel mindig vissza. Viszonylag hamar kiszokott belőle, akkor àttértünk a.padlón(takarókon) hempergőzésre. Valamint volt egy ajtófélfàra akasztható rugós hintànk, az is àldàs volt, felmosni csak úgy tudtam. Ezt most lecseréltem egy Adamora.
2015. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, meglehet nélkülük lenni. Egyik gyerekemnél sem volt. Kiságy, játszószőnyeg és hordozó. Nem lett bajuk, a gerincüknek sem. Ha szeretnéd vedd meg de nem olyan kategória ami feltétlenül szükséges.
2015. okt. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!