Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rezgő pihenőszék vagy inkább...

Rezgő pihenőszék vagy inkább önhintáztató babahinta? Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Az nem érdekel,hogy valaki pénzkidobásnak tartja...
2012. szept. 11. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a hinta mellett döntöttem, tovább használható és szerintem nyugtatóbb, mint a pihenőszék! Aztán, hogy bejön e az elképzelésem, decemberben kiderül!
2012. szept. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi önhintáztatós babapihenőt vettünk,de így utólag csak simát vennék 1, vagy 10000-el kevesebb 2,kb csak 6hós koráig használta mert lekötözve is majd nem kieset belőle annyira ficánkólt 3,az enyém egy jó fajta és azt írták rá hogy 16kg-ig ha jól emlékszem a fiam 6 hós korában volt 7,5kg már nem hintáztatta normálissan!

A Brendonban vettük a neve" Bright Starts Automatic Bouncer"

2012. szept. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk pihenőszékünk van. Nagyon szuper! Fél évesen abban evet, utána beleült aludni-pihenni. Most 2éves és még mindig nagy kedvenc
2012. szept. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk mind a kettő van, így tapasztalatot írok :-)

Megvettük neki a pihenő széket 1 hósan, persze még nem tetszett neki, gondoltuk majd később. 2 honaposan kapott egy Fisher price aquarium elektromos hintát, ezt viszont nagyon szerette az első pillanattól kezdve. Nézegette a halakat amik forogtak a feje fölött és nyugtatta a zene meg elringatta a popóját a hintázás :-) most 3,5 hónapos , a hintát még mindig szereti a széket pedig már nagyon szereti, már meg tudja rajta húzni a baglyot hogy zenéljen.


Egy szó , mint száz, ha választani kene a kettő közül , akkor a hintát venném!! :-)

2012. szept. 12. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok még. Ez mind a kettő 9kilóig használható. (Fisher price)
2012. szept. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pihenőszék de nem rezgős mert a baba abszolút semmit nem vesz belőle észre, legalább is az enyém. Hintát nem tudom néha jól jönne.
2012. szept. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező a baba rovatban van a kérdésedre irányuló kérdés ajánlom figyelmedbe.
2012. szept. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval, ez a Babák kategóriához tartozik, ott a tapasztalt anyukák biztosan jobban tudnak neked segíteni.

De leírom, mi hogy fogjuk ezt megoldani:

a hordozónk, ami használható autósülésnek, olyan szépen hintázik, hogy mi annak is fogjuk használni...

Viszont a keresztlányomnak vettek, és ő kifejezetten utálja, mindig sír benne... szóval nekik pénzkidobás volt...


31 hkm

2012. szept. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!