Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesz vége a pakolós...

Mikor lesz vége a pakolós időszaknak?

Figyelt kérdés
Szerintem nálunk most tetőzik ez a korszak, vagyis remélem ettől rosszabb már nincs. Napjában 100x ugyanazt a szekrényt, fiókokat, az összes cipőt, edényeket,mindent!!! Mire elpakolom az egyik helyen a romokat, már a másik helyen áll a káosz. Hiába mondom, viszem magammal, hogy pakoljunk együtt vissza, hamar otthagy,és mire odanézek már megint kipakolta, amit az előbb pakoltam el. Sokszor már hagyom, majd elpakolom később és ugrálok át az akadálypályán. Hihetetlen, hogy ez mennyire nagy üzemben megy most már! Mindig elmondom, hogy ezt azért nem, azt azért nem, tehát nem csak a nemet hajtogatom, de még falra hányt borsónak érzem az egészet...15 hónapos
2015. okt. 1. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Tudom miről beszélsz! :) Az én fiam is pont ezt csinálja. Most lesz 19 hónapos, és talán most kezd csendesedni egy kicsit a dolog. De azért még sokat pakol. :) Mást nem tehetsz, mint hogy elmondod neki sokszor. Ha meg egy kicsit nagyobb lesz, megtanulja Ő is visszapakolni. Ha van kedve, akkor a manóm szokott segíteni, úgy 1-2 darab erejéig. :)
2015. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Az enyém 2 éves. Én is várom hogy úgy takaríthassak hogy ő közben nem pakol szét 100 más dolgot. De egyelőre esélytelen.
2015. okt. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az is, AKADÁLYOZD MEG, hogy pakolhasson! Szekrényre, fiókra zár/magzag, ahová nem szeretnéd, hogy menjen, kulcsold be, és kész.

Cipőket/előszobát kerítsd el...


Voilá, egy óra ráfordítás alatt megoldható, kb.

2015. okt. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Természetesen a nem neki való dolgok el vannak zárva. De nem hiszem hogy korrekt mindent elzárni es egy macival leültetni a szőnyeg közepére hogy ne csinaljon rendetlenséget. Ez így nem gyerekkor.
2015. okt. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém kb másfél éves koráig pakolt. Mi akkor kötöztük be madzaggal a fiókokat mikor már 100adszorra csukra rá az ujjára. :( Gondoltam ha 1x becsukja csak nem csukja rá többet. Tévedtem.
2015. okt. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kitartás, minden gyerek pakol. Ne őt hibáztasd emiatt. Magadat sem.

Ami értékes pakold fel, ne akarj rendet rakni mert felesleges. Kosz ne legyen, de ami értékes azt vagy felrakod vagy elzárod. Próbáld meg pozitívan felfogni. Mindannyian átéljük ezt.

2015. okt. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy MINDENT zárjon el (a játékokat term. NEM), csak azt, amit nem akar, hogy nyitogasson.

Szekrényajtók, fiókok - 1 maradhat, amiből pakolászhat -, cipők.

Vagy a kérdez fog agybajt kapni.

2015. okt. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!