Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet kapni MAM cumisüveg...

Hol lehet kapni MAM cumisüveg aljára olyan fehér szilikon karikát?

Figyelt kérdés
2015. okt. 5. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Olyat nem lehet kapni.

Csak cumi részt és egész cumisüveget árulnak.

2015. okt. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]


De jobban megéri új üveget venni.

2015. okt. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket! Lehet tényleg logikusabb ha új üveget veszek!

Azért szerintem ez olyan buta dolog, hogy egy cserélhető alkatrész ugyanolyan árban van mint egy komplett üveg!

Ti hogy tudjátok tisztán tartani? Én bárhogy mostam, főztem már a második üvegnek az alján is megjelent a penész. Ki lehet ezt rendesen takarítani valahogy?

2015. okt. 5. 13:46
 4/12 anonim ***** válasza:
Én evés után rögtön darabokra szedtem, elmostam, következő evés előtt pedig átszerelve sterilizáltam a mikróban. Nem volt penész... ésigen, jobban jössz ki, ha veszel egy újat, főleg, ha már méretre is kicsi...
2015. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Penész? mégis hogy jött ki rajta? hét hónapja használjuk, van négy üvegünk, semmi ilyen gondom nincs vele...
2015. okt. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de nekem a kislányom üvegén eddig kettőn is kijött a betűk mentén. Sterilizálni nem sterilizáltam, csak kimostam és kifőztem.
2015. okt. 5. 14:48
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy víz marad az alja és a fehér szilikon között?
2015. okt. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nálunk meg a vízkő ült bele mindig
2015. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem az alj és a szilikon között van, hanem a szilikon karikán belül, ahol dombornyomással bele van írva a MAM meg a made in.... és egyéb ilyen szöveg. Most nincs itt az üveg, de ha jól emlékszem talán 3 vagy 4 helyen is ott a dombornyomatos írás.

Vagy akkor ez vízkő lenne és nem penész? De fekete.

2015. okt. 5. 14:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Jah, értem , lehet akkor vízkő. Mosogatógépben mosod? Ha vízkő, gondolom függ a mosóvíz keménységétől, illetve a babavíz keménységétől. Én kézzel mosom el, sima szentkirályiból készül a tápszer.
2015. okt. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!