Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Félek vezetni? Többi lent.

Félek vezetni? Többi lent.

Figyelt kérdés

5 hónapja szültem de azóta kicsit félek. Így városba oké de hosszabb távra még nem mentem a kicsivel. Szeretnék neki több mindent venni ehhez 40 km-kéne vezetni oda majd 40-et vissza. De az van bennem mi van ha vki belénk hajt?hiàba vigyázok ha más nem vigyáz.

Túlreagálom?


2015. okt. 6. 08:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

ezzel csak az a baj 10es, hogy ha te 70el mész, valaki meg a munkából siet haza pl. a beteg gyerekéhez és menne 90el, azt feltartod, ideges lesz, megelőz, de ha jönnek szembe, abból te is kapsz. Nem azt mondom, hogy száguldozni kell, de az ilyen kis mazsolák sokkal veszélyesebbek.

Igaz, hogy nem tartozik a kérdéshez, ezt csak a pökhendi utolsó válaszod miatt írtam le.

2015. okt. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Közbe megjártuk. Nagyobb volt a félelmem. Nekem 10 éve van jogsim de más így h van egy gyermekem. Meg kell szokni még. Városba mentünk szinte napi szinten. Kis városba lakunk 2 helyen kapni babaholmit kicsi a választék.
2015. okt. 6. 18:29
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 11-es, nagyon örülök, hogy te 10 éves vezetési rutinnal jöttél ki az okmányirodából, nem mindenkinek van ilyen szerencséje. Úgyhogy valahogy túl kell élnek azt a pár évet, amíg rutint szerzek. És ha száguldozok, az nem a túlélés irányába hat. Ha sietsz, előzöl, lelked rajta.


Egyébként - bár ez nem tartozik a kérdéshez, tisztában vagyok vele, hogy lassabban megyek, mint a megengedett 90, úgyhogy ha valaki előz, segíteni szoktam neki, leveszem a lábam a gázról, fékezek, ha arra van szükség. Ez a szolidáris hozzáállás a hozzád hasonló "aki nem megy száztízzel, maradjon otthon, mert balesetveszélyes" barmokból már hiányzik.

2015. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
már meg ne sértődj, de te írtad, hogy amikor ott a gyerek, 20al lassabban mész, mint amúgy... szó nem volt még arról, hogy rutintalan vagy, nem ezen volt a hangsúly.
2015. okt. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi nem világos. Tudok 90-nel menni, azt is gyakorolni kell, de nem gyerekkel a hátam mögött.
2015. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
most már mindent értek :)
2015. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Túlreagálod, igen, de ezzel semmi gond. Túl is fogod tenni magad rajta.

A férjem ugyan ilyen. Már a terhességem alatt elkezdett sokkal óvatosabban és lassabban közlekedni. Nincs ezzel semmi baj.

Csak indulj el,ne tolj ki magaddal, hogy emiatt nem mész el valahová. És kit érdekel, hogy kb 10 perccel hosszabb az út, ha nem száguldozol? Neked kell magatokat biztonságban érezni.

Talán segít, ha az első pár alkalommal megy veled még vki.

2015. okt. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Tapasztalt soforkent azt mondom h akkor jon a baj ha rastresszelsz. Vezess higgadtan az aznapi lelki allapot tukrozodni fog a vezetesi stilusodon. Pl idegesen sose szallj be.
2016. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!