Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyugtalan a kicsi alvás...

Nyugtalan a kicsi alvás közbe, föl sír, aludna szegénykém de nem tud (ettünk nagy nehezen büfiztünk is) van, hogy nem tudunk nappal normálisan végig aludni 3 órát (tápszeresek vagyunk). mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
(1hónapos a kicsi) Ja és délelőtt ritkaság ha tudunk aludni.
2015. okt. 6. 16:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
4. vagyok. Gyakorlatilag én voltam az egyetlen, aki érdemben válaszolt a kérdésre és nem a T/1-en röhögcsélt. Ehhez képest 0%-ra lettem pontozva. Miért is? Lehet, hogy szerintetek a Kérdező nevetséges, ti viszont egyenesen szánalmasak vagytok. Tipikus példái az unatkozó, semmirekellő nőknek, akiknek az a nap fénypontja, ha mást kinevethetnek egy anonim oldalon. Ilyenek nevelnek gyereket, ez a félelmetes.
2015. okt. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
11--es válaaszoló nagyon egyet értek!
2015. okt. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg az a félelmetes, hogy a kérdező, aki gondolom felnőtt nő büfizik, meg tápszeres...stb...

Egyébként én is válaszoltam, szerintem meg kell kérdezni a védőnőt, vagy gyerekorvost ugyanis bármi lehet az ok. Fájhat a hasa, lehet, hogy nem jó a tápszer, lehet, hogy melege van, vagy fájhat bármi más is, illetve valami miatt nem jó a baba komfortérzete.

2015. okt. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, én is érdemben válaszoltam neki, csak kicsit vicceltem. Azt még lehet, nem?
2015. okt. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

10-es vagyok

Szerintem én sem adtam túl haszontalan választ, de nem lehet elmenni amellett, hogy milyen gyerekesen nyilvánulnak meg felnőtt emberek....

2015. okt. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!