Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hogyan készüljek...

Szerintetek hogyan készüljek az első útra az 1 hetes babámmal?

Figyelt kérdés
Varratszedésre kell mennem és nem tudom hogy induljak el a babàmmal hisz még csak pár napos,persze apuka is jön velünk,de félünk így kezdő szülőkként hogy mi lesz ha elkezd sìrni mikor pont nem vagyok ott.... valaki tudna adni egy két tippet hogy hogyan csinàljam?
2015. okt. 7. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Ha elkezd sírni, apuka felveszi és megnyugtatja.

Nem tudsz csak te menni? És apuka meg otthon marad a babával?

2015. okt. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gondolom csak apuka vezet, nagyi meg nincs a láthatáron..ne aggódj, az egész 20 perc, az autóban úgyis be fog aludni (autóval mentek gondolom), szerintem lent megvárhat apuka úgy hogy a babát ki se kell venni az autóból...
2015. okt. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha elkezd sírni akkor sírni fog! apuka majd felveszi és megpróbálja nyugtatni. ennyi, nem kell ezt túlparázni :)
2015. okt. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És, ha elkezd sírni? Apuka felveszi és kész... még hányszor lesz ilyen, hogy te nem tudsz menni valamiért.

A kedvesed biztosan nem analfabéta, és a kicsi is szokja, hogy ővele is legyen el. :)

2015. okt. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!