Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy a 3 hónapos...

Mit tegyek, hogy a 3 hónapos babám nyugodtan tudjon aludni, és hogyan szoktassam le a kézben hordozásról?

Figyelt kérdés
3 hónapos fiú, aki az elején nagyon hasfájós volt, így szinte mindig kézben volt, és nappal kb. fél órákat aludt, ha aludt, éjszaka kb. 3-szor kelt, most a hasfájása enyhült, ellenben annyi gáz van benne, hogy éjjel másfél-két óránként kel fel és napközben is kínozzák a szelek. Próbáltunk már mindent, most Espumisant kap és én már tejterméket nem eszem (max. vaj), tojást is minimálisra és puffasztó ételeket sem, mégis tele van gázzal. Ilyenkor persze cipelem, tornáztatom stb, de a baj, ha van néhány nyugodt órája, akkor is kézben akar lenni már. Hogyan tudnám leszoktatni a kézben hordozásról, hiszen sokszor még csak az nyugtatja meg. Így viszont nemhogy háztartást nem tudok vezetni, de néha még egy pohár vizet sem, mert nem marad meg se a székében, sehol, pedig lát.
2015. okt. 12. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Kösd magadra.


Az Espumisannál figyelj rá, hogy a nagyobb dózisút kapja, amiből 5-10 csepp kell, mert a másik, aminek a tájékoztatója 25 cseppet ír, az semmire se jó.

2015. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én babám is Espumisant kap minden étkezésnél, de ő tápszeres.Neki is gyakori a hasfájás, tornáztatom, emelgetem a lábait, oldalra fordítom és közben simogatom a hátát, és hasonfekve is sok szél távozik.Míg kisebb volt (most 4 hónapos), őt is ringatni kellett, ilyenkor, ha úgy láttam mélyen elaludt, akkor próbáltam meg óvatosan letenni.Nekünk, ami kb. egy hónapja nagyon jól eltereli a figyelmét, az egy zenélő játékív, amiről színes csörgők lógnak le.Amíg nem tudta megfogni őket, addig is elég sokáig elnézegette.
2015. okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!