Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hetes csecsemő fürdővízébe...

Pár hetes csecsemő fürdővízébe mit tesztek?

Figyelt kérdés

A gyógyszertári fürdető helyett, vagy mellé tehetek valami enyhén illatos baba fürdetőt? Pár cseppet persze.

A kórházban Baba fürdetőt használtak és nagyon finom illata volt a kislányomnak


2015. okt. 12. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Én tiszta vízben fürdettem, imádtam a saját baba illatát.


N

2015. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

szerintem a baba illatánál nincs tisztább és kellemesebb illat..biztos hogy nem tennék bele ilyesmit, allergizál, méreg a bőrnek, szárít, stb.


később ha izzad ráértek ilyesmit használni, most a gyógyszertári a legjobb.

2015. okt. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Par csepp babaolaj.
2015. okt. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
gabi újszülött fürdetőjét használtam. Sose használtam a gyógyszertári fürdetőt. 6 éves már, semmi gond a bőrével.
2015. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kezdetektől Johnsons fürdetőt használok.

3 éves, semmi gond a bőrével.

2015. okt. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én csak azért nem szerettem a gyógyszertárit, mert mindig darabos volt, akármit is csináltam, és valahogy undorodtam a vízben a látványától.

Eleinte natúr fürdetőt vettem neki talán fél éves koráig, aztán Johnsonst, semmi baja nem lett tőle sosem.

2015. okt. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Gabi fürdetőt használok és használtam. A gyógyszertári szerintem gy nagy xar!
2015. okt. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én csak gyógyszertárit használok. Nem szeretem de 2 hetes a babám, nem merek használni semmi mást még.
2015. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Első pillanattól Johnsonst használtunk, most Neogranormon van. Semmi baja nem volt soha a kislányomnak.
2015. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

kis off:


Ha nem akarjátok, hogy darabos legyen a gyógyszertári fürdető, fogjatok egy egyszerű kis konyhai szűrőt (sűrű szövésűt), abba tegyétek a fürdetőt, és irányítsátok rá jó erősen a zuhanyt, úgy mehet a kádba. Cseppet sem lesz darabos, szépen meglágyítja a vizet is!

2015. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!