Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nappal többet alszik egy...

Ha nappal többet alszik egy baba, éjszaka rosszabbul alszik?

Figyelt kérdés
Kislányom 5 hetes,és úgy vettem észre,ha nappal 2óránál többet hagyom aludni,éjjel többször ébred.
2010. márc. 16. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 7,5 hós.Ha napközben többet alszik éjszaka többször felébred.Nálunk a nappali 2x50 perc alvás a mérvadó.Ha ennél többet szunyókál tuti,hogy éjszaka kukorékol:)))
2010. márc. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia, nálunk nincs összefüggés az éjjeli alvásával, csak az esti elalvás időpontját tolja ki, ha napközben többet aludt a kelleténél-
2010. márc. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
én sem vettem észre összefüggést. 3 hós kislány anyukája
2010. márc. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az en babam is 5 hetes, en azt vettem viszont eszre, hogy ha napkozben a kaja utan nem alszik legalabb 1-1,5 orat akkor estere nagyon nyugos lesz es sokkal nehezebb elaltatni este. Nallunk az valt be a legjobban, hogy 19:30-tol egy fel ora rugi meztelenul az agyon pelus nelkul amig apa meg anya beszel hozza utanna egybol furdes ami nallunk meg csak 15 perc mert utanna mar sirni kezd. Ezutan kap cicit+tapszert ha nem szopizott eleget es utanna lefektetjuk aludni. A rugi meg a furdes elegge kifarasztja. Ha rossz ejszakank van akkor ejjel ketto es harom kozott megebred enni de van olyan, hogy csak reggel 6-kor. Amig nem volt a meztelenul rugdalozas es utanna furdes addig ketszer is ebredt ejszaka. 12-01 kozott es utanna 03-04 kozott. Amiota ezt bevezettuk sokkal jobb. Viszont ha nem alszik eleget a nappali evesek utan akkor nagyon nyugos es nehezebb vele banni este. Semmi sem jo neki. Ebed utan elszoktam vinni setalni kb 1 orara es ezt is vegigalussza, ez is segit nallunk. Persze minden baba mas.
2010. márc. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pont a fordítottját tapasztaltam megdöbbenésemre. Ha nappal nem alszik eleget, akkor az éjszakáink is rosszabbak. Viszont ha a nappali alvás rendben van, akkor az éjszaka is.
2010. márc. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

en is ezt hittem, de en ugy vettem eszre, hogy a nappal jol alvo babak ejszaka is jol alszanak, a nappal nem alvo babak kevesbe jo alvok

bar nyilvan babafuggo, az enyem nappal nem aludt soha, vagy csak nagyon ritkan, ejszaka meg tobbe kevesbe jol alszik

2010. márc. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!