Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes babával szabad"kóstol...

10 hetes babával szabad"kóstoltatni"ezt-azt?

Figyelt kérdés
Anyatejes babáról van szó. Azért az idézőjel, mert nem megetetni akarom, csak megnyalatni vele pl az almát ha épp azt eszem. Ennyitől ugye nem lesz baja?
2015. okt. 13. 12:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%

Dilis vagy.

Lehet baja.

2015. okt. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
lehet,de felesleges....neki még tul erőteljesek ezek az izek...
2015. okt. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
És ez mire lenne jó? Felesleges még bármit kóstoltatni, nyalatni vele. De tényleg érdekelne, hogy ennek mi lenne az értelme?
2015. okt. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
75%
JOBB HA NEM TESZED, VÁRJ VELE MÉG.
2015. okt. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Onnan jött, hogy férjem kaptam rajta tegnap, hogy oda tartotta neki az almát. Először mérges voltam, aztán láttam hogy élvezi a pici, öltögette a nyelvét hátha kapp még és nagyogat vigyorgott miután megint megnyalhatta. Kis félsz volt bennem nehogy hasmenés vagy hasfájás legyen a vége, de semmi baja nem lett. Férjem bevallotta, hogy már máskor is megnyalatta vele a banánt/almát.
2015. okt. 13. 12:27
 6/22 A kérdező kommentje:
Kap*
2015. okt. 13. 12:31
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Egy 10 hetes gyerek még a kutyagumit is megnyalná vigyorogva, ha azt rakod elé!

Nem véletlenül van meghatározva hogy 5-6 hónapos korban kell kezdeni a kóstoltatást.

Szerintem mondd meg a kedves párodnak, hogy ezt sürgősen hagyja abba, mert szerencsétlen gyereknek majd fájni fog a hasa, nincs még az ő emésztőrendszere erre felkészülve.

2015. okt. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%
Nem szabad, sot tilos. 17 het alatt az emesztorendszere nem erett meg erre. A ferjednek is lehetne tobb esze!
2015. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
15%
Ugyan, mi baja lenne, ha egy 10 hetes gyerek belenyal az almába? Szüleink idejében 6 hetes kortól kezdték a hozzátáplálást pl. Sőt, még az én fiamat (aki 5 éves lesz) 3 hónapos korától kellett elkezdeni hozzátáplálni védőnői és gyerekorvos javaslatra. Egyátalán semmi baja.
2015. okt. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom, nem, de fölösleges kockáztatni. 4 hónapos kortól lehet megkezdeni a hozzátáplálást, addig várnod kellene. Akkor azonban kezdheted az almával. Egyelőre még fölösleges. Lehet, hogy régen máshogy volt, de régen az régen volt, azóta fejlődött a tudomány, jobban ismerjük az emberi testet. Nem szabad arra alapozni, hogy mi volt régen. Nem véletlenül tolták ki legelőbb 4 hónapra.
2015. okt. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!