Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is van hogy nehezen...

Nektek is van hogy nehezen büfizik a babátok? Mi csak 4 hetesek vagyunk de van hogy nem tud büfizni és félek hogy ha este befekszik a kiságyba kibukik neki és megfullad.

Figyelt kérdés
2015. okt. 13. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
2 hetes a babám, ő is nehezen büfizik de azért sikerülni szokott de ő ettől függetlenül bukós. Az oldalán alszik.
2015. okt. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az en babam se tudott sose bufizni, hiaba próbáltam. En emiatt mindig hason altattam. Oldalt ne altasd mert nem jo a csípőjének. Sose volt emiatt gond amugy, mar fel eves.
2015. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az en babam is 4 hetes es eleinte ő sem bufizett, de mivel hasfajos lett eroltettuk! Most mar majdnem mindig sikerul, olykor 2-3x is egymas utan.

Amit kiprobalhatsz, hogy eves utan a valladra teszed h picit nyomja a pocit, kozben simized a hatat, majd varsz! Ha nem jon lefekteted a hatara majd felveszed es a masik valladra teszed. Ezt lehet ismetelgetni.

Vagy ha ez sem segit akkor forditom hasra. Ez is szokott segiteni.

Vagy oldalt vagy hason aludjon es nem lesz semmi baj!:)

2015. okt. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy büfiztettem meg sokszor sikeresen, ahogy a kórházban a csecsemős nővérek mutatták. A pelenkázóra tettem ülő helyzetbe, előre döntve a felsőtestét és a hüvelyk és mutatóujjaimmal tartottam a kis fejét. Ez csak 10-30 másodpercet vesz igénybe és már jön is a büfi. Amúgy órákig hurcolhattam nem büfizett. Remélem érthetően írtam le a pózt.
2015. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2015. okt. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!