Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan hogy ideális sétaidő...

Van olyan hogy ideális sétaidőpont pár hónapos babának?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy pl elméletileg ugye pár hónapos koruktól pl van délelőtti meg délutáni alvás, és gondolom ideális esetben ezek ne ütköznek a sétával. Vagy ezt ráérek akkor alakitgatni ha már azok megvannak? Elméletileg mikorra szoktak esni az alvások?

2015. okt. 14. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden gyereknél más és más. Szerintem a sétát igazítsd majd az ő napirendjéhez úgy, hogy közben esetleg te is el tud intézni amit kell, ha van ilyen. Lehet ezt rugalmasan kezelni.
2015. okt. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez minden babánál teljesen más, és akár hétről hétre változhat is. Ezt nem tudod előre meghatározni, folyamatosan igazítani kell majd a babád igényeihez.

És pl amíg pici én mindig akkor vittem sétálni mikor aludt. Aztán mikor már nagyobbacska volt akkor ébren mentünk sétálni, hogy tudjon nézelődni.

2015. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyereke válogatja. Nálunk csak az esti séta fix, hogy legyen esti rituálé: séta, pancsi, evés alvás. A többit hagytam magától alakulni. Most fél éves, napközben akkor sétálunk, ha dolgom van (bevásárlás, ilyenek). Ez az alvást nem zavarja, mert séta közben is tud aludni, sőt.
2015. okt. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!