Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bajt csinált a doktornő?

Bajt csinált a doktornő?

Figyelt kérdés

Elvittük a gyerekklinikára a 2 hónapos kisfiunkat, mert vérszegénységre gyanakodtunk, és sajnos az is lett neki, vasat kell szednie. Mikor megvizsgálta a dokinő, akkor a kis fütyijét is megnézte és hátrahúzta neki a bőrt. Azt mondta, hogy milye szuperül hátrahúzható, ennyi idősen még nem is megy ilyen könnyedén, egy helyen picikét le van tapadva, meg tisztítsam meg a smegmától. Este fürcsinél viszont azt vettem észre, hogy két helyen berepedt a bőr és piroska neki. Nagyon meg vagyok ijedve, hozzá sem mertem nyúlni neki, csak bekentem neogranormonnal. Nyugtassatok meg, hogy ha be is repedt akkor ez még szépen heg nélkül meggyógyul neki, vagy vigyem el azonnal urológushoz a Heim Pálba. A körzeti gyerekorvosunk azt mondta, hogy nem szabad még húzogatni, ezért is lepődtem meg, hogy a másik nő meg ilyen korán hátrahúzta neki. Most mit tegyek? Túlreagálom a dolgot vagy ti elvinnétek megmutatni szakembernek? A körzetihez nem akarom levinni, az is biztosan mondana valamit, inkább szakemberhez vinném el.

Olyan nyugtalan vagyok, mert a vashiánya is aggaszt, sokat bukik, azt is kezelgetjük (nutriton sűrítő) és akkor most meg ez!!!!Vagy helyesen járt el és ki kell tisztítani a fütyikéjét és az, hogy két helyen berepedt nem nagy ügy, majd szépen begyógyul???????


Köszönöm a válaszokat előre is!


2008. szept. 10. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiamnak én véletlenül fürdtésközben huztam annyira hátra hogy berepedt, nagyon piros volt és váladékozott is egy picit. Hámositót tettem rá és 2 nap alatt helyrejött. Nagyon gyorsan regenerálódik. Szerintem nektek sem lesz probláma belőle de ha úgy látod hogy csúnyább mint tegnap akkor mutasd meg a dokinak.
2008. szept. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Én megfogadtam hogy az én fiamnak nem fogják hátra rántogatni annyi rosszat hallottam erről...erre mikor 6 hósak voltunk, a gyerekorvos dokinő mikor kimentem a kiskönyvért hátrahúzta neki, hát nagyon ideges lettem...a lényeg hogy tök piros volt neki meg repedt de meggyógyult Tetran kenőccsel meg körömvirággal kentem, nagyon szép mostmár és 10 hónapos amúgy. Azt a hibát követtem el, hogy nem szóltam előre hogy nekem ne huzogassa. Ha te se szeretnél igy járni szögezd le előre. Az oké hogy fürdés közben-után kicsit megmozgatjuk de nem kell hátrarántogatni...szerintem...
2008. szept. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!remélem heg nélkül szépen meggyógyul. most betadinozom, hogy lefertőtlenítsem majd körömvirágkrémmel fogom kenni!
2008. szept. 11. 22:04
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Mennyit ér most egy kiló vas a méh telepen? :D
2009. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!