Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz hogy a johnsons termékek...

Igaz hogy a johnsons termékek rákkeltoek?

Figyelt kérdés

#Johnson's #rákkelto
2015. okt. 18. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ki tudja. Mindenről bebizonyították már, hogy rákkeltő, és azt is, hogy nem. A mobiloktól kezdve, a mikron, az oltásokon át, a fogkrémekig. De ezer ételről is állították már, hogy rákkeltő, és azt is, hogy meggyógyítja a rákot.

Tudom, hogy nem lettél okosabb, de ezekre a kérdésekre nincsenek jó válaszok, mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy mit vállal be, mit nem, mennyire lesz öko-bio életmódot élő ember.

2015. okt. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%

A jonsons termék a bac termékek között is a legutolsó helyen állnak. Ezt az elött olvastam,h most felkapták azt,h rákkeltő is talán.

Sose használtam. (Ill a babám). Alja termék.

2015. okt. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Bac-baba! Bocs,már be vagyok lassulva kicsit:-)
2015. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem a kozmetikumokban talalhato anyagok 80%-arol fogalmuk sincs a nagyokosoknak hogy hosszutavon mit okoznak es mit nem. nem foglalkoznak ezzel mielott kifejlesztenek egy termeket ha idokozben tudomasukra is jut eltussoljak aztan uj anyaggal helyettesitijd de annak sem ismerik a hatasait szoval ilyen alapon egyik marka kozmetikumat se hasznald.


en ugy vagyok vele hogy egy dezodorba senki nem fog belehalni, de az biztos hogy minel kevesebb ilyesmit hasznal az ember annal jobb. a babamnak jo a bore szerencsere ezert nem hogy babaolajat de mêg popsi kremet sem hasznaltunk szinte csak estenkent kentem be neki....hiaba gyogyszertari arra is mondjak hogy ez meg az van benne.

a legjobb ha az ember nem hasznal ilyesmit.


en baba tusfurdot hasznalok meg fogkremet es parfumot, meg nehany fele szemfesteket de semmi mast. se testapolot se naptejet (max ha 40 fokba nappn kell kint lennem), a babamat se kenem semmivel se foloslegesen. gyogyszertari furdeto babé sampon es kesz.

2015. okt. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4- es : a gyogyszertari furdeto rosszabb mint a Johnson, tele van parabennel. A popsikremuk pedig koolajszarmazekkal.


Jerdezo: Johnson karos, soha nem kennem a babamra.


Novenyi kivonatu termejeket hasznalok, pl. Weleda.

Popsikrem pedig mehviaszos, plusz sargabarack es mandulaolajas 100 % termeszetes.

2015. okt. 19. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5: eppen errol beszelek...hogy mindenben van valami ami karos/nem ismert a hatasa ezert inkabb nem hasznalunk meg a popsikremet se nagyon.


novenyi ok...par eve meg akorul volt valami cirkusz h valamelyik gyogynovenyes szar olyan "gyogynevenyt" tartalmazott ami halicunogen vagy nem emlekszem mar mi volt a sztori de en a naturkozmetikumokban sem tudok megbizni inkabb nem hasznalok semmit csak amit muszaj, azt is csak azert mert meggyozodesem hogy ebbe senki nem hal bele sokkal elobb doglesz meg attol h vegig meg az andrassy uton es beszivod kb 3000 auto egestermeket, vagy hogy mindent amit megeszel az fele aranyban muanyagbol van szinte

2015. okt. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!