Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 3 és fél hónapos.2...

Kislányom 3 és fél hónapos.2 hete egyik éjjel nem aludt el a kiságyába és be tettem közénk. Azóta minden este csak ott alszik el. Eddig volt már, hogy 6-8 órát is aludt éjjel, de 2 napja 2 és fél óránként kel. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Két kérdésem van. Hogy szoktassam vissza az ágyába. és szerintetek miért kel fel ha eddig aludt?
2010. márc. 16. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem először neked kell eldöntened, hogy hol akarod altatni a babádat és hogy ez így jó e neked/nektek alvás és egyéb szempontjából. Szerintem a babának meg kell szoknia, hogy van saját ágyacskája és ott kényelmesen, kipihenten tud aludni. Persze nehéz ügy (én is szenvedtem eleget a fiammal) de a legjobb neked is, hogy kialudd magad és másnap friss fejjel tudjál vele foglalkozni. Nagyon jó hogy ott szuszog melletted, de egyszer-kétszer megcsinálhatod, pl. amikor beteg, jön a foga stb., de ne szoktasd magad mellé, egy ágyba mert nagyon hamar megszokja és utána ha már TE akarod, akkor se fog a saját ágyában aludni. 18 hós múlt a fiam, jó néhány sírós időszakon vagyunk túl, de most már egyedül alszik és már nem akar mellettem elaludni, csak a saját ágyában, a saját plüss játékaival. És Én is kipihentebb vagyok. Így mindkettőnknek jó. Az, hogy néha felkel, ez természetes dolog, de megnyugtatod, megpuszilgatod és szépen visszateszed az ágyba! Ennek ez a rendje-módja. De ezt neked kell eldöntened! Csak jó tanács! Üdv.
2010. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!