Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazgatás 2 hónapos babával?

Utazgatás 2 hónapos babával?

Figyelt kérdés
Nagyon pörgős anyuka vagyok, nem igazán az az otthonülős fajta. A párom azt mondja nem szoktak ilyen picivel mindenfelé menni. Budapest, plázák, szlovákia, tesco, kirándulás vásárolgatás. Szerintetek??

2015. okt. 21. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Ennyi idős babát én sem nagyon vinnék ilyen sok helyre. De gyerekfüggő is, hogy mennyire tolerálja, milyen típus.

De ha a férjed zavarja, akkor talán érdemes csökkenteni a csavargást egy kicsit.

2015. okt. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Nyugottan vigyen én is mindig vittem!Azóta nagyon türelmes baba.A kocsiban ülést és az erdőben kirándulást is jól birja.
2015. okt. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
2 hós babával baci idő közepén zárt helyre sok ember közé semmiképp sem. Neki nem erre van szüksége.
2015. okt. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
2-es vagyok.Vásárolni is én ndig velünk jött.;)
2015. okt. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nagyon jó kislány, imádja ha visszük a popsiját :)
2015. okt. 21. 10:35
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

A baba habitusát figyelembe véve lehet bármit is csinálni vele, természetesen olyan keretek között, hogy a számára fontos dolgok (evés, alvás, nyugodt nézelődés, stb.) mindig meglegyenek. Egy nagyobb kiruccanást ugyan nem lehetetlen, de nagyon nehéz megcsinálni úgy, hogy egy kicsi baba ne lássa kárát.


Azért ne mondj le valamiről, mert az "nem szokás".

2015. okt. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Kirándulás = hosszú babakocsis séták... És ennyi. Plázába, bevásárolni nem viszem. A levegőtlen (ablak nélküli, télen is légkondis), neonfényű zsúfolt terek nem valók neki. Max. beszaladok, kiszaladok időre, ha nagyon muszáj (csak a plázás patika akadálymentes a közelünkben).
2015. okt. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pláza nem (levegőtlen, zárt, sok mesterséges fény, bloáh), de pl. séták a parton, Szigeten, Kopaszin, simán. Amúgy a te dolgod, inkább menjetek, minthogy idegbeteg-mártír anya legyél.
2015. okt. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!