Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek változott a napirendete...

Nektek változott a napirendetek az óraátállítás miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 7 hónapos lányom pontban minden nap 7-kor kel. Tegnap úgy csináltam mindent, mintha misem történt volna. Este 7.30-kor már aludt...viszont 1 órával hamarabb, 6-kor kipattantak a szemei...(régi idő szerint ugye 7 óra lenne):S Szerintetek fog változni, vagy szokjam meg, hogy most már mindig ilyen korán kel? :( Tapasztalatokra vagyok kíváncsi.
2012. okt. 29. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van. Ő nem tudja, hogy mi átállítottuk az órát:). Én fokozatosan kb. 20 perccel húzom az időt, kb. 1 hét alatt remélem átáll.
2012. okt. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam 4,5 hónapos, reggel 8-kor kel. Tegnap reggel 7 15-kor kelt. Mindent úgy csináltunk, mint máskor, csak persze azzal az egy óra csúszással. Tehát ugyanúgy 1/4 8-kor fürdött este, csak az új idő szerint,Utána evés, alvás. Ma reggel már újra 8-kor ébredt.
2012. okt. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szép lassan hozzászokik, adj időt neki. Nálunk is 1 hétbe telt anno, mire átállt ő is.
2012. okt. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mi nagyon szerencsések vagyunk.kisfiam még nincs 4 hónapos,majd egy hét múlva lesz.és észre sem vette az átállítást.nekem éjszaka mindig 3 és 5 óra között kell enni.ez elég tág idő ezért nem tűnt fel neki.a következő evés ugyanúgy fél 9kor volt,majd délbe,fél 4kor és este 7kor.
2012. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is idő kell majd hozzá, 14 hónapos a kisfiam, már egy ideje csak egyszer aludt, de most az óraátállítással kel 6kor és 9-fél10 felé már kéri az alvást, így délután 4 körül még belefér egy kisebb délutáni szunya is, az esti lefekvést igyekeztem már előtte is tolni kicsit, így most kb fél órával fekszünk idő előtt, lassan majd ezt is kitolom meg a délelőtti alvást is, csak nálunk rájött még egy fogzás is, így hagyom hadd aludjon amikor jólesik, különben csak nyűglődne egész nap. A tavaszi óraátállításnál is hetekig tolódtak az idők, mire beállt. De ez egy-egy napirend váltáskor is így van, nem veszem vérkomolyan, csak úgy kb az időket, meg inkább az össz alvásidőt kalkulálom, mert az szokott inkább pontos lenni, mint hogy mikor alszik.
2012. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom egy éves. Kicsit aggódtam én is a csúszás miatt. De gond nélkül átvészelte. Változó az ébredése, 6-8 között bármikor. Tegnap szerencsére pont a továbbalvós napja volt, így mindent csináltunk rendesen, ahogy előtte: 8h: reggeli, 12h: ebéd, alvás, 16h: uzsi, 19h: fürcsi, vacsi, alvás. Ma reggel fél nyolc körül kezdett mocorogni. :)
2012. okt. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na pont ez a szitu nálunk is :) Lányom 16 hónapos és szegénykém ma 8 helyett felkelt 7kor :/ Ugye ő úgy gondolja hogy 8 van. Én próbálom este kicsit később fektetni és hátha át áll ő is egy héten belül. Amúgy még örülhetek is mert ez a 7 óra nem is olyan vészes. ma már fél 12kor menni akart aludni :/ Ugye eddig fél egykor volt a du-i csucsu. na majd egy hét múlva megírom mi lesz :)
2012. okt. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ma nem kelt hamarabb a lányom:) Remélem így is marad..de nem akarom elbízni magam:P

Kíváncsi vagyok a holnapra:)

2012. okt. 30. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!