Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam a napunkat az...

Hogy csináljam a napunkat az óraátállítás miatt?

Figyelt kérdés
Előtte való nap tegyem le egy órával később??
2012. okt. 8. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Mekkora a baba? Ha kicsi én elkezdeném és el is kezdtem egy héttel korábban kitolni az időket. Így is megsínyli, mintahogy mi is, utálom ezt a hülye állítgatást, semmi értelme.
2012. okt. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jégtánc ***** válasza:
60%
Miért nem bízod rá a babádra? Nem is értem:) 3 gyermekem van,sosem volt téma az óraátállítás.Majd a babád tudja hogy jó neki.Hozzá kell alkalmazkodni,nem az órához
2012. okt. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
6 hónapos. Azért mert nincs eddig tapasztalatom és nem tudom, hogy ilyenkor mit kell csinálni.
2012. okt. 8. 14:09
 4/5 Jégtánc ***** válasza:

Semmit nem kell csinálni,tényleg.Majd ő kialakítja magának.

Jó babázást:)

2012. okt. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg semmit nem kell csinálni, ha csak nem jár a babád reggel 8-ra dolgozni :)

Majd kialakul, ne görcsölj rajta. Tedd le akkor aludni, amikor látod rajta, hogy álmos, és ne az órát nézegesd. Ráértek órához igazodva élni majd akkor, amikor neked vissza kell menned dolgozni, a gyereknek meg oviba/suliba kell mennie.

2012. okt. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!