Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknél bebarnult a baba...

Akiknél bebarnult a baba szeme, előbb zöld volt utána barna?

Figyelt kérdés
Vagy a zöld zöld fog maradni?
2015. okt. 25. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egész sötétkék, majdnem fekete szemmel születtem, iskoláskori fotókon viszont már zöldes-világosbarna arany pettyekkel, mint most felnőttkoromban. Anyai nagymamám szeme ilyen, anyukámé kék, apukámé sötétbarna.

A fiam vakító azúrkék szemekkel született, meg is maradt neki (5,5 éves). A férjem szürkéskék szemű, apja szürke, anyja kék szemű.

A lányom kék szemmel született, ami először egészen barnára sötétedett, majd az kivilágosodott és kb 4 éves korára ugyanolyan lett, mint az enyém: világos zöldesbarna, aranya pettyekkel. Most 7 éves, szerintem ilyen szeme marad.


Én úgy tudom- lehet, hogy nem jól - hogy, a legtöbb baba szeme valamilyen kék árnyalatú születéskor, és később változik. A nagyon sötét szemű emberek viszont sötét szemmel is születnek, pl apukámnak is sötétbarna volt születéskor és olyan is maradt.

2015. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zöldesből ment át barnába, de nem igazi zöld volt.
2015. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem volt zöld. Olyan szürkés feketével született, abból lett barna.
2015. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egèsz sötèt zöld volt, kb 4 hònapos koràra barna lett.
2015. okt. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!