Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Barna folyás menstruáció...

Barna folyás menstruáció előtt 4 napig, utána 3 napig és középidőben napokig. Megpróbálnátok így egy terhességet?

Figyelt kérdés
Orvos? Vagy előbb barátcserje kapszula?
2014. júl. 20. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvos
2014. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvos. Ez akár még endometriózis is lehet, a barnás folyás elég jellemző. Erős vérzés vagy görcsölés is van?
2014. júl. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, szinte ugyanezen tunetekkel megprobaltam. 3. ciklusban terhes lettem. Nem volt barnazas, se verzes, am ures petezsak miatt missed ab. En a helyedben mennek orvoshoz.
2014. júl. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs görcs, vérzés, "csak" barna folyás. A történetem hosszabb ennél, amit eddig írtam. Volt két vetélésem. Aztán hosszas kivizsgálás után semmit nem találtak. Closty és Choragon injekcióval rendezve lett a ciklusom, 3. hónapban teherbe is estem. Aztán Utrogestán hüvelykúp. Eredménye, hogy nemsokára 2 éves a kislányunk!!! :) Most újra babát szeretnénk. Szülés után szedtem fogamzásgátlót, de azzal sem stimmelt semmi. Aztán abba is hagytam, mivel úgyis terveztük a terhességet. Hónapról hónapra lett rosszabb a helyzet. Először csak 1-1 nap barna folyás menstruáció után, aztán megkezdődött előtte is. Aztán egyre több napig tartott. Így a múlt hónapban elment orvoshoz (aki a fogadott orvosom volt a terhesség alatt.) Elmondtam neki mindezt. Azt mondta, a nyáron próbáljuk meg természetes úton. Ha nem jön össze, szeptemberben menjek vissza és elkezdjük azt, amit az előzőnél is. Erre az első próbálkozós hónapban meg újdonságként bejött ez a barnázás még középidőben is. Így nem mernék bevállalni egy terhességet, pont a vetélés kockázata miatt, ami szinte biztos. Így én is úgy gondolom, hogy nem próbálkozunk őszig, hanem ismét felkeresem az orvost. Bár én őszintén már így is zokon vettem tőle egy kicsit, hogy nem akart mindjárt segíteni a dolgon.
2014. júl. 20. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!