Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki tanácsot adni a kálcium...

Valaki tanácsot adni a kálciumpótlásban?

Figyelt kérdés
Kisfiam 16 hónapos és tejallergiás, így semmilyen tejterméket nem kap így a kálciumo nekem kell adnom. eddig a kálcium pro kidet kapta de ez nem bizonyult jónak a fogai egyszerüen nem akarnak nőni és azt mondják az orvosok a kálcium hiány miatt. Telefonon a klinika azt javasolta adjak neki kálcium ampullát. a gyógyszerésznő azt mondta hogy heti két nap fél ampullát kapjon. de félek hogy kicsi hozzá. Valaki van hasonló helyzetben? hogy oldja meg ezt a problémát? minden segítség fontos.....
2015. okt. 28. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
a barátnőmnek is az ampullás módszert javasolták. nekik bevált. kálcium hiánnyal született pici így egyből kapott. azóta semmi baja.
2015. okt. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én a Robo Kids Kálciu Szirup Forte-t adom


a te helyedben én mindenképp a klinikára hallgatnék.

de hogy lett tejallergiás a gyermek..?

2015. okt. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
születése óta tejallergiás :( sajnos.
2015. okt. 28. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!