Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a brendonban...

Mi a véleményetek a brendonban kapható "minden kincsem" nevű 100%-os hozzáadott cukor és tartósítószer mentes italokról? Nem issza meg a lányom a vizet és most ezt adom neki vízzel hígítva elég rendesen. Így megissza.

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Hosszú távon ez nem megoldás, mert a víznek kellene az alapnak lennie.

Valahogy vissza kellene szoktatni a vízre.


A vízzel higítás nem rossz, esetleg növelheted a víz arányát és akkor észrevétlenül visszaáll a vízre.

2015. okt. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Olyan nincs, hogy nem issza meg. Majd ha már nagyon szomjas, megissza a vizet is, ha nem kap mást. Én biztos nem itatnám édesítőszeres vackokkal.
2015. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Az én fiam se iszik meg akármit, a vizet se. Sokszor próbáltam rászóktattni a vízre, de inkább kiszárad mint hogy megigya. Amikor már aceton szagú volt a szája, felfüggesztettem a dolgot. Nemrég kórházban voltunk, ott még az ízesített teát se itta meg, úgy kellett otthonról hozatnom innivalót, mert már infúziót akartak bekötni neki amiért nem ivott. Annak akinek megossza a gyereke a vízet, valószínű ez hihetetlenül hangzik de sajnos igenis vannak ilyen gyerekek. Egyébként én felnőtt fejjel se szeretem,nem is nagyon iszom meg. Amúgy én is gyümölcsleveket hígítom vízzel, télen gyenge teát csinálok neki, citrommal, pici mézzel ízesítve.
2015. okt. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy hozzá lehet szoktatni. Türelem kell hozzá. Mindig kínáld meg, kizárólag vízzel. Mennyi idős a babád? Én a kezdetektől vízzel kínálom. Hat hónapos korban kezdem el a hozzátáplással együtt. Kb 3 hónap után fogadta el. (nyílván a napi folyadék.megvolt-anyatej)
2015. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az én lányom 1 éves,sokáig csak vízzel próbálkoztam. Olyan 4,5 hósan kezdtük el a hozzátáplálást,ez márciusra esett. Akkor kezdtem el kínálgatni vízzel. Egy kortyot ivott fintorgott egyet és elfordult. Sokáig ez ment mire jött a nyár, forróság még mindig nem akarta inni. Ekkor már csak tápot kapott reggel és este tehát napközben valamit innia kellett és ekkor kezdtem el a 100%-ost hígítani neki. Így iszik. 50 ml barackléhez öntök 210 ml vizet. Nem tetszik neki de issza. A sima vizet még mindig nem. Remélem nemsokára ez változni fog,rajta vagyok. Nem rajtam múlik.
2015. okt. 29. 08:09
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

3-as, egyrészt tanulj meg írni, borzalom a helyesírásod.

Másrészt: persze, hogy nem issza meg a vizet, mivel te magad sem iszod meg. Ilyen példa mellett ugyan miért inná?

Felőlem itass vele cukros löttyöket. A szülő igenis felelős azért, milyen példát ad tovább. Ha nincs rászoktatva a löttyökre, akkor igenis megissza a vizet. Ha soha nem ivott volna olyanokat, akkor miért kérné?

A gyerek helyében én is követelném a cukor- és ízfokozókkal teli löttyöket, ha látom, hogy a saját anyám is azt issza.

2015. okt. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!