Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájás? 6 hetes a lányom és...

Hasfájás? 6 hetes a lányom és nappal minden szopi után keservesen sír. Általában 3 óránként eszik, utána nézelődik max 20. percet, majd jön a sírás.

Figyelt kérdés
Általában 3 óránként eszik, utána nézelődik egy kicsit, majd jön a sírás.Jár a keze-lába, amikor nagyon belelovalja magát, akkor köhögésszerű hangokat is hallat. Ha sikerül is elaludnia az ágyában, akkor max. 20 perc múlva sírva ébred újra. A babakocsiban ill. autóban általában alszik. Hasfájás lenne a baj? Próbáltunk Espumisant, Biogaiat, Lactiv Comfortot. Az elmúlt 4 éjjel egyébként csak 2x kelt fel enni. Nem tudom, mi lehet a baj- így segíteni sem igazán tudok rajta. A hasmasszázst és tornáztatást általában nem is viseli el. Ötletek?
2015. nov. 1. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne egyél/igyál tejterméket. Saját tapasztalat. Nálam is ez volt én ritkán ettem ittam ilyeneket így vettem észre. Amikor tejet ittam nem elég hogy fájt a hasa de még ki is hányta az egészet :( Tejem nem mindig volt a tápszertől meg semmi baja nem volt soha. Próbáld ki, lehet hogy érzékeny a tejtermékre a szerveete. Később fokozatosan majd a hozzátáplálásnál próbálkozhatsz.
2015. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ciccda válasza:
Szopizasutan bofizik rendesen?mert ha nem attol fajhat a pocak. Ha hhasfajas lenne akkor a kocsiban is fajna neki...en lanyom is csinal ilyeneket sir de ha felveszem olbe vanakkor nem sir szoval semmi baja csak hiszti...mivel ha fajna neki valami olbe se hagyna abba a sirast.
2015. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kézben is sír? Az én babámnak fájt a hasa, ordított kézben is meg mindenhol. Ugyanígy evés után. És a lábát húzogatta.

Most meg hisztis lett, a kiságyban sír, mikor meg felveszem megszűnik minden probléma.

Hasfájásra pedig csak azt sajnálom, hogy nem az angol vizet próbáltam először, mert csak ez vállt be.

2015. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk sajnos csak a tápszer oldotta meg. 4 hétig kínlódott a 2. fiam (az elsőnek semmi baja nem volta z anyatejjel), ette, bukta, visított a hasfájástól, pukizott büdöset nagyon stb.

Kipróbáltam mindent, a laktáz enzim (colief) javított a helyzeten a leginkább, de kapta mellé a biogaiat, infacolt stb.

Én nme bírtam tovább az éjjel nappali visítst a 18 hónapos tesója mellett és befejeztem a szoptatást. Anyatejet csak reggel kapott, délig ordított tőle, délutántól reggelig tápszert (Humana GI gyógytápszert és Milumil HA-t) és semmi baja nem volt. 6 hetes korában teljesen abbahagytam az anyatejet, mert nem jöttem rá, mi okozza és a tápszertől teljesen békés, nyugis, 2 hónaptól az éjszakát is átalussza. Az orvos sem tudott mást mondani, az anyatejet nem tudtam bevizsgáltatni, de én nem ettem pl. tejterméket, sem puffasztót stb, mégis ilyen volt nálunk.

2015. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!