Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar összebújva aludni?

Miért nem akar összebújva aludni?

Figyelt kérdés
Biztos szokatlannak találjátok a kérdésem. A kisfiam 4 hónapos és nem szeret velem aludni. Nincs olyan hogy a ringatásomtól vagy attól hogy melléfekszem, megnyugodjon. Sőt úgy képzeljétek el hogy úgy viselkedik mint akit bosszantok. Sikítozik, húzza a hajam. Egész nap össze vagyunk nőve, játszunk, gyurmázom, mesét nézünk, énekelgetek neki. Rötyög, gőgicsél, kiabál ha nem lát, így nagyon igényli hogy mókázzunk. De mikor látom hogy álmosodik és dörzsöli a kis szemét, próbálok úgy közeledni felé hogy megnyugodjon, hallkan beszélek, csak megsimítom a lábát vagy a kezét, de csak sikít, mintha behergelné magát tőlem. Szeretnék meghitt pillanatokat vele, összebújósát, hogy megnyugodjon ha idebújhat de addig-addig kiabál hogy feladom és inkább beleteszem a kiságyba és kb.5 perc múlva alszik is. Tudom, akinek ezt említettem mindenki azt mondta hogy örüljek neki, legalább elalszik egyedül, ezt értem is, de mit tegyek hogy szeressen velem aludni??
2015. nov. 1. 19:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
34%

csatlakozom az elottem szolokhoz orulj hogy elalszik nelkuled es ha jot akarsz ne szorakoztasd egesz nap tedd le a jatszoszonyegre es legyen a napjaba legalabb 2*20-30 perc amikor egyedul kell "jatszania" nalunk ez a takika bevalt, 5 honapos kora ota fel napokat el van egyedul (persze ott vagyok az esetek 90%aban csak jo tudni hogy akkor sincs gond ha epp vam egy 30 perces munkam a konyhaba vagy barmi).

es az eg szerelmere olvasgass a tvzesrol...4 honapos babat nem tvztetunk!!

2015. nov. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem a tvztetesrol kerdeztem a velemenyed az "eg szerelmere". Ezt hagy dontse el mindenki. En meg nem hagynam ennyit magara amennyit te, de mivel semmi kozom hozza, nem torok palcat a fejed felett. Az egyutt alvasrol kerdeztem semmi egyebrol! A kedvesebbek valaszoltak h az o szemelyisege ilyen es pont. Nekik koszonom, a Gyeskaratesok meg annal a kerdesnel osszak a velemenyuket a tvnezesrol ahol kerdezik!
2015. nov. 2. 06:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!