Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónaposommal nehezen bírok....

8 hónaposommal nehezen bírok. Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Mászik utánam, tisztában vagyok a szeparációs szorongással. De az, hogy 3 percem nincs tőle, mert rángatja a nadrágom, sírni kezd, már sok. Sokat nyűglődik, felborult a napirend nagyjából az óraátállításkor. Többet aludna, d mégiscsak nehezen megy az elalvás. Enni nem akar, behunyja szemét, elhúzza magát, vergődik az etetőszékben.

Rág, 8 foga kint, már arra gondoltam, hogy nyomják egymást. Tegnap ugyan volt két nyálkás széklete, de éjszaka nem volt gond, akkor eszik tápszert, és reggel is csak lazább széklete volt. Egyéb tünet, láz, köhögés, orrfolyás nincs.


2015. nov. 2. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy csecsemő ilyen. Ha eddig elvolt magának, akkor mázlista vagy. Egyébként 24 foga lesz összesen, a 8 még nagyon nem a vége, simán jöhet egyszerre több is jelenleg.
2015. nov. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sose volt el magának :D
2015. nov. 2. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálta annyi idősen. Sok türelem, és törődés. Ha elindul, akkor egy kicsit könnyebb, mert megy minden után ami érdekli, viszont akkor meg neked kell utána menni. :) Szóval kitartás. Lehet, hogy fogacska jön. Kend be neki dentinoxal.
2015. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hordozókendő/mei tai/félcsatos hordozó? Ezekben már mind felteheted a hátadra, ott elnézelődik, megnyugszik, akár el is alszik, te meg nyugodtan tudod csinálni a dolgod.
2015. nov. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 9 hónapos. Nagyon beteg volt, és ahogy meggyógyult, kitört rajta a szeparációs szorongás, de valam8 kegyetlen módon. Pont ugyanazokat csinálja, mint a te gyerkőcöd. Ráadásul nekem azért kutyanehéz, mert van egy 2,5 éves bátyusa, akin látom, hogy baromira zavarja a hugi egész napos üvöltése, és az, hogy anya ennyit pátyolgatja a hugit. Szval én nagyon nehezen viselem. Számítottam rá, hogy lassan beköszönt a szep.szor., de hogy ilyen durván?! A fiam is anno 2 hónapon keresztül a gatyaszáramhoz tapadva üvöltött, úgyhogy nem ért váratlanul, agyban és lélekben is felkészültem rá. Én fel szoktam kötni a hátamra a kislányom, amikor sikít, és úgy viszonylag akadálymentesen tudok a fiammal is foglalkozni. Valamint állandóan énekelek, mondókázom, úgy látom, valamennyire nyugtatja a kislányom, a kisfiam pedig énekel-mondókázik velem együtt.

Szval kitartás! 1-2 hónap múlva enyhülni fog.

2015. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!