Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 honapos baba csak ringatva...

2 honapos baba csak ringatva alszik el, nagy baj?

Figyelt kérdés
Attol felek hogy mar elkapattan, csakis ugy alszik el ha egy fitnes labdan rugozok vele a kezemben... Probaltam sirni hagyni de fuldoklas a vege.

#baba #ringatás #elkapatva
2015. nov. 3. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha neked nem baj akkor nem baj. Vagy rászokik vagy nem. Ezt előre nem lehet tudni.


Nekem pl baj lenne ha a 4 hónaposom így aludna csak el mert van egy nagyobb is, nem ringathatom órákat, így meg kellett tanulnia egyedül elaludni megy is neki ahogy ellenie is 2 etetés közt nincs állandó kézbenlét sem.

2015. nov. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen vannak akik szerencsesek... Sajnos nekunk nem megy igy
2015. nov. 3. 15:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem baj, de próbálkozz mindenképpen más módszerekkel is, mert vagy elalszik egyszercsak, vagy még 1 évesen is ringatást igényel majd. Az enyém is 2 hónapos, ő hason alszik, ha leteszem, kicsit morog, de magától elalszik 1-2p en belül. Vagy szerencse, vagy sikerült ehhez szoktatni a legelejétől.

Ameddig fájt a hasa én is ringattam, dőlöngéltem vele előre-hátra, de mindig a hason kepesztés volt az első próbálkozás. Ha nagyon üvöltött, felvettem, de mindig hagytam kicsit és már tök jól megy neki az egyedül elalvás. Próbálkozz!

2015. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most mult el a hasfajasa, delben mar negy egyedul elaludni, valamint este is ringatom 5-10 percet es alszik 10tol reggel 10ig 2 evessel kozben
2015. nov. 3. 16:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha neked gond próbálkozz más módszerrel is, de egy ekkora baba még nem képes egyedül elaludni. Én lányom másfél évesen kezdett el segítség nélkül elaludni. Ne hagyd sírni!
2015. nov. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem okoz gondot (meg), jelenleg a kemeny hasfajos idoszak utan ennek is orulok hogy elaltatom es alszik, nem kell fel es sir. Csak kivancsi voltam a velemenyekre, mert felek hogy amikor nagy lesz sem fog makd egyedul elaludni.
2015. nov. 3. 17:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem mind a négy gyerekem ringatva aludt el, amikor kicsi volt. Amikor már közel egyévesek voltak, akkor szoktattam át őket, hogy az ágyukban aludjanak el. Semmi gond nem volt vele. Gyorsan megszokták.
2015. nov. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!