Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Influenza elleni védőoltást...

Influenza elleni védőoltást beadatjátok az 1 év feletti babátoknak?

Figyelt kérdés
2015. nov. 3. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2015. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, magunknak sem.
2015. nov. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

ilyen kérdéseknél le szoktam írni, hogy a gyerekemmel mi történt. részletekbe nem megyek bele, nehogy infarktust kapjanak az anyukák, de mi nagyon megszívtuk egyik évben az influenzát. ritka szövődmény lépett fel a gyerekemnél, kórházba került, nagyon nagy volt a baj, és hosszú a felépülés. kórházban több gyerek feküdt ezzel a szövődménnyel, szörnyű volt látni őket :( és nagyon fájdalmas vizsgálatokon mentek keresztül :(


ezek után én végigkérdeztem mindenkit, hogy oltassunk-e a következő években és minden orvos nemmel válaszolt.

neurológus mondta azt, hogy ha írásban kérem a véleményét akkor leírja nekem, hogy javasolja az oltást, mert ezt kell tennie, de ha elég nekem ha szóban mondja a véleményét akkor eszembe ne jusson beoltatni influenza ellen a gyereket!

elgondolkodtató :(

2015. nov. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Barátnőm férje gyógyszerkutatással foglalkozó belgyógyász. Ő sem adatja be a gyerekeknek, és a baráti körben sem javasolja senkinek sem... elgondolkodtató...
2015. nov. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 lencsefőzelék ***** válasza:
61%

Lehet, hogy valakik szándékosan mérgeznek bennünket? Mindenesetre ez az interjú is elgondolkodtató:

[link]

2015. nov. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Eszembe se jutott.
2015. nov. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Leven az influenza elleni vedooltas csak az A és a B vírus ellen ad védettséget, teljesen felesleges.
2015. nov. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem.
2015. nov. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Azért azon jót mosolyogtam, hogy az első nem sokkal hasznosabb volt, mint az utolsó. :)

Egyébként én sem, de azért elgondolkodtam rajta. Továbbra is a nemre hajlok.

2015. nov. 5. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!