Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok hány hónaposan...

A ti babátok hány hónaposan kezdet el kockákból építeni? Lányom 13 hós egyenlőre csak lerombolja amit építek neki.

Figyelt kérdés
2015. nov. 5. 17:55
 1/8 anonim válasza:
Az én gyerekem is 13 hós és ő is csak lerombolja :) Nyugi nincs ezzel semmi baj.
2015. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az enyemek kb masfel evesen kezdtek.a fiam viszont jo ideig csak azert epitett h lerombolhasss... :)
2015. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiam 2 éves kora körül kezdte. Először ő is csak lerombolta, másképpen nem is érdekelte a dolog. Aztán egyszer csak elkezdett építgetni.
2015. nov. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
fiam másfél éves, most kezdett belőle tornyot építeni, de ő is csak azért, hogy legyen mit lerombolni :)
2015. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19 hónaposan adtam neki vissza a kockákat, el kellett vennem, mert minden este 100db-ot 100 helyről vadásztam össze és meguntam. Most már kezdi értelmesen összerakni, használja valami toronyépítésre már, de még nem az igazi. 20 hónapos.
2015. nov. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fiam jövő héten lesz 17 hónapos, és pár nappal ezelőtt kezdett 2-3 kockát egymásra rakni. De még jobban szereti rombolni.
2015. nov. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, az én lányom olyan 17 hónapos kora körül kezdett a kockából építeni. Addig ő is csak lerombolta amit építettem. Most 19 hónapos és már a duplo-val is nagyon ügyesen játszik, és épít belőle, és már segítség nélkül rakosgat.
2015. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányom sima kockával 16hósan, mert akkor kapta.

Viszont a duploval nagyon nagyon korán, 13 hósan :-)!

Szerintem 16-18 hó kozott érdemes ilyenekkel játszani :-)

2015. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!