Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hós kislányom beteg,...

13 hós kislányom beteg, hasmenése van, nem eszik, náthás. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval kicsit folyik az orra, hasmenése van, tiszta véreres a szeme ha kicsit lehúzom neki alul, lázat nem mértem,mert tiszta hiszti a méréstől, de egyelőre nem tapintottam a haléntékán lázat.

Ja és nem akar enni, csak inni. Most is úgy aludt el, hogy csak gyümölcslevet ivott.

Voltunk ma reggel orvosnál, de akkor még csak kicsi nátha volt, és kapott köptetőt. Menjünk el holnap is orvoshoz?


2010. márc. 18. 21:14
 1/4 anonim válasza:
orvoshoz persze! menjetek oda jó hamar, hogy legyetek az elsők!
2010. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, vidd vissza
2010. márc. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia szerintem ez valami járvány, mi most jövünk kifele belőle. a kislányom egy hétig a reggeli tápszerén és egy kis gyümölcsöm kívül nem evett semmit, csak ivott. Mellé ment a hasa és magas láza volt napokig, hurutos köhögés, orrfolyás. Amoxicillint kapott
2010. márc. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lázat feltétlenül mérjél és szerezz be egy digitális homlokmérőt, pontos is, és nincs akkora hiszti, 1 mp alatt mér. Nálunk is hiszti van a popsiméréstől és főleg hogy most megy a hasa biztos kellemetlen is neki hogy pont oda kell dugni. Vidd vissza mindenképpen, ha enni nem eszik az még elmegy betegség alatt, de inni igyon mindenképpen főleg ha megy a hasa, könnyen kiszáradhat. Tartalmas innivalókat adj neki, legyen benne cukor, meg ha lázas akkor kicsi só is. Igy pótolod az ásványi anyagokat amiket kiürit. Esetleg próbálj pépes ételeket adni, gyümi, zöldség pépesitve, az sem baj ha vizezed egy kicsit. Hátha... És vidd vissza dokihoz feltétlenül. Jobbulást a picinek!
2010. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!