Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy létezik, hogy itt csak...

Hogy létezik, hogy itt csak szuper anyukák vannak akik semmilyen hibát nem követnek el?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 21:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Úgy hogy minden anyuka szuper,és mivel NŐ,nem tud hibázni :)
2010. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%

???

Kiosztottak egyik kérdésedben?Előfordul.Melyik volt az?

2010. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Hát én hibázok,de tudok bocsánatot kérni.És őszintén.
2010. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
nincs tévedhetetlen anyuka
2010. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a következtetést miből vontad le?

Szerintem senki sem tökéletes attól függetlenül, hogy midenki megpróbálja a legjobb belátása szerint nevelni a gyerekét, amit természetesen nem mindenki ugyanúgy csinál.

Dehát ettől kerek a világ, hogy különbözőek vagyunk és nem gondolkodunk vagy cselekszünk egyformán. :)

2010. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%
Mondd meg melyik volt az a kérdésed,megnézzük mi is,az antiszuper anyukák. :-D
2010. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Nem osztottak ki,sőt be sem szóltak,csak ahogy itt olvasgatom a válaszokat,felmerült bennem a kérdés.Gondolok itt:

-Amíg nem "x" idős,feljebb ne állítsd a babakocsit,mert...

-Amíg nem "x" idős,nehogy merd állítani,ültetni,

Amíg....

Folytathatnám a sort. Nekem csak a hozzáfűzni valóm annyi,hogy minden gyermek mást tud,mást produkál,mások az igényei. Segítsünk mindenkinek,ne pedig félemlítsünk a válaszainkkal. Hát ennyi lett volna.

2010. márc. 18. 21:35
 8/23 anonim ***** válasza:
67%
Ahhoz képest, hogy mennyit tudtam/tudok a gyereknevelésről szuper anyukának hiszem magam. De hogy hibátlan lennék? Ellenkezőleg, inkább utána jövök rá, hogy máshogy kellett volna...
2010. márc. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
ilyenek vannak sajnos, ez van.
2010. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
ezeket a válaszokat nem azért írják, mert azt hiszik magukról, hogy tévedhetetlenek, hanem, mert a kérdező kíváncsi mások véleményére. ez az oldal ezért van, tudod? senki nem azt írja, hogy márpedig ezt csináld vagy azt, mert annak úgy kell lennie. valamit félreértettél sztem
2010. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!