Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit utaztatok az első...

Mennyit utaztatok az első hónapokban a picivel? Zökkenőmentes volt minden?

Figyelt kérdés

Decemberben utazunk 3 hétre nyaralni, akkor lesz 4 hónapos a lányunk.

Utána még elutazunk februárban 10 napra, lesz egy hetes és egy öt, majd egy 3 napos síelés, wellnessel egybekötve.


Picit félek, hogy hogy fogja bírni, mert eddig csak a Zürich-Budapest vonalon repültünk, meg volt egy 3 órás autóútja, amit végig aludt és egy wellnesshétvége, ahol szintén nem volt baj.

A nővéremék 2 kisgyerekkel (3 és 1 évesek) simán mennek mindenhova, ez ad nekem is egy kis magabiztosságot, hogyha nekik megy két rosszcsonttal, akkor talán nekünk is menni fog.


2015. nov. 7. 11:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
35%

Az elsővel 3 hetes korában utaztunk el először, a másodikkal 6 napos korában, de csak 1 napra, aztán 2 hetesen egy hétre.


Én nem csináltam ebből problémát sosem, szeretünk utazni és a gyerek is élvezi. Védőnőm annyit mondott az első gyereknél még, hogy anyatejes babának mi baja lehet, ha az anyjával van bárhol? Nekem ez elég is volt. 3-4 órás utat nagyon jól bírnak. Az zökkenőmentes, bárhol elvannak egy hétig is, de persze kell velük foglalkozni. Mondjuk a nagyobb már bárhol bármiben megtalálja a saját szórakozását, de ő már 2 éves lesz. A kicsi mellett még nem tudnék síelni szerintem, oda vinném magammal legalább az egyik nagyit segítségnek (3hós).


Próbáld a babádat ismerve lazán kezelni a babázást!

2015. nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Miert kell lepontozni azokat, akik azt tapasztaljak, hogy a kisbabak/kisbabajuk nem birja az allando utazast?
2015. nov. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nézd,attól,hogy lepontozod (de mindegy is,hogy ki volt) a neked választ írókat,még tény marad,hogy ennyi idős babának a megszokott,nyugodt környezetre van szüksége.Ezt mindig hangsúlyozzák,ha a témában olvasgatsz vagy megkérdezel egy orvost,védőnőt,szakértőt.Lehet,hogy szerencséd lesz és nem zavarja meg a sok ide-oda utazgatás,de ha nem akkor jól kiszúrsz vele,meg magaddal.Ez csak nektek élmény egyelőre,főleg ilyen gyakorisággal.

De még valami!Leírtad,hogy a hétvégével nem volt gond,repülőn nem volt gond és szintén a kocsiban sem?Akkor miért kérdeztél?Cö.

2015. nov. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
20%
Énis vittem a kisbabámat 2 hónapos korában nyaralni és jól megvolt ,nem viselte meg az út sem,nem volt gond vele! Nem cukorbol van! Nyilván mindenki máshogy gondolja!
2015. nov. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!