Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek kellett még Karácsonykor...

Kinek kellett még Karácsonykor mirelit pizzát és porlevest ennie, mert nem főzött neki senki semmit, ami normális? 15/L

Figyelt kérdés
2014. dec. 26. 16:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Miért nem főztél magadnak?
2014. dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

Ismerek olyat, aki karacsonykor meg mirelit pizzas sem tudott venni..

Amugy, 15 eves vagy, nem gyerek, fozzel magadnak...

2014. dec. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Miért, mit főztek ami nem normális?
2014. dec. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%

:D :D


én ezeket a sz*rokat nem enném a helyedben. miért nem csináltál magadnak inkább egy sonkás szendvicset?

vagy ha főtt ételt akarsz, akkor erőlevest, tejberizst, turogombocot stb.

2014. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
Én 15 évesen már az egész karácsonyi menüt el tudtam készíteni, na nem azért mert anyu nem csinálta volna meg, pusztán azért mert megtanított főzni.
2014. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Sajnálom, hogy ilyen rosszul sikerült az ünnep, nálunk a névnapom maradt el. Én a helyedben most már találkoznék a barátokkal, ha vannak. Régebben nekem is csak ők nyújtottak vigaszt. Talán jövőre jobban sikerül majd, és neked sem kell szomorkodnod.
2014. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
13 éves koromtól anya olyan sokat dolgozott reggel 5-től este 10-ig heti 6 napot. Ha nem főztem volna magamnak akkor nem ettem volna rendes meleg kaját soha.. életképes gyerekeket kellene nevelni..a mirelit pizza meg a porleves árából lehetett volna értelmesebb ételt készíteni persze ahhoz meg kell mozdulni..
2014. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%

Lehet ő azért evett ilyet, mert hal volt és ő azt nem szereti..

Miért kell rögtön a szülőket bántani?

15 évesen csinálhattál volna ebből a pénzből valami normálisat is. Nem töltött káposztára gondolok, de veszel 2 db csirkecombot, bedobod a sütőbe, sütsz mellé krumplit és kész. De egy salátát nehogy ne tudj már csinálni.

Tudhattad volna, hogy nem főznek olyat, ami "normális", előre kellene gondolkodni.

2014. dec. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%
8-as: Senki nem bántotta a szülőket!!! Szinte mindenki azt írta, hogy 15 évesen már főzhetett volna magának a kérdező.
2014. dec. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
A kérdésről lerí, hogy a kérdező nagyon boldog lenne, ha a szüleivel - akik lehetőleg nem illuminált állapotban fetrengik végig az ünnepeket - fogyaszthatta volna el azt az egy mirelit pizzát vagy zacskós levest. Gondolom nincs, aki gondoskodjon a hangulatról, nincs semmi meghittség, ami összetartaná a családot. Tökéletesen meg lehet érteni, hogy rosszul esik neki. Aki nem találkozott a problémával, az meg örüljön, mint majom a farkának, de lehetőleg csendben, nem kioktatva egy gyereket arról, hogy hogyan töltse be egy háziasszony szerepét.
2014. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!