Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokat artottam ezzel a babamnak?

Sokat artottam ezzel a babamnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 3 napja ugy beutottem a kicsi labujjam az agyba, hogy eltorott. Ram nem jellemzo modon nagyon felkialltottam s egy par hangos nem szep szo utan kezdtem sirni a fajdalomtol. Bennt volt velem a szobamban a 10 honapos kisfiam, s szegeny annyira megremult, hogy kezdett sirni, nagyon megijedt. Nem hallott meg kiabalni. Ez elott nagyon bujos kisbaba volt, de miota tortent ez az eset (4 napja) nagyon tavolsagtarto. Nem keresi a tarsasagot, elotte folyamatosan mellettem volt, nem bujik hozzam, mashoz viszont igen, meg nem is mosolyog nekem. Felek, hogy nagyon megijesztettem. Mikorra fog ez valtozni? Nagyon el vagyok keseredve.

2015. nov. 11. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, ne hülyéskedj, ezt csak valami véletlen lehet, hogy a kisfiad "távolságtartó", vagy már te beszéled be magadnak :) Teljesen természetes emberi reakció volt tőled, hogy felkiabáltál és sírtál, ezt is meg kell tanulnia a kicsidnek, nem nevelheted burokban, hogy csak a szépet és jót lássa/hallja. Túl aggódod az egészet, nem kell ezen agyalni, megtörtént, kész, lesz még ilyen sokszor, a kisfiadban hidd el, hogy semmi rossz érzés nincs emiatt, már régen elfelejtette az egészet. 10 hónapos, most fedezi fel a világot, a te kiabálásod és sírásodnak ehhez semmi köze. Most más érdekli, aztán megint bújni fog :)
2015. nov. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!