Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti Meddig fürdettétek a...

Ti Meddig fürdettétek a kicsit minden este?

Figyelt kérdés
A fiam vasárnap lessz 10 hetes én még mindig fürdetem minden este! Olyan jól megnyugszik tőle, meg szeret is !

2015. nov. 11. 18:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Amíg önállóan nem kezdett mosakodni, azóta csak zuhanyozik minden este.
2015. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%

???

Amíg egyedül nem tud megfürden, minden este fürdetni fogjuk.

2015. nov. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Pont fordìtva kellene. Az első hetekben hónapokban nem kell feltétlenül fürdetni naponta csak megtörölgetni,mert nem izzad úgy,nem eszi le magàt,nem lesz koszos stb. De nem is értem,mostantól nem fürdetnéd? Meddig??? Ahogy nő annàl koszosabb egy gyerek.
2015. nov. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Hát, nem tudom máshol mi a szokás, de nálunk az a normális, ha valaki minden nap fürdik, természetesen a gyerekek is, mindegy, hogy mekkorák...
2015. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Hogyhogy meddig?

Amióta megszületett, azóta fürdik minden nap a gyerekünk, most 5 éves és remélhetőleg élete végéig lesz annyi igényessége, hogy fürdik minden nap, ahogy mi is.

2015. nov. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

olyan 4,5 éves koráig fürdettem minden este, illetve nyáron reggel is. azóta egyedül fürdik...

mire akarsz kilyukadni pontosan? mivel kakil, pelusba aszalódik egész nap, izzad, tej csorog a nyakába, esetleg bukik-hány, így minden este jól esik neki is ha megfürdeted, a napirendről nem is beszélve. aztán meg mikor kúszik-mászik, akkor még koszos is lesz

2015. nov. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%

???


Én is hallottam ezt az elmebajt, hogy egy picibabát nem kell naponta fürdetni. Háát, én sem tudnék fürdés nélkül lefeküdni, őt sem fosztom meg ettől az alap higéniai dologtól. Naponta fürdetem. A nagyobbik 7 éves, ő sem feküdt még le fürdés nélkül.

2015. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem igazán értem a kérdést. 3,5 éves a fiam, természetesen minden nap fürdik. A tisztálkodáson túl egy kisbabánál egyébként alapvető része van az esti rutin és alvás kialakításában a fürdésnek. Innen tudja, hogy most a nagy alvás jön.
2015. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Írok neked egy meglepő dolgot. 7, 12 es 16 éves gyerekeim minden este fürdenek. Es ez így megy születésük óta😉
2015. nov. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Lehet rosszúl fogalmaztam, a barátnőimnek egyidős babájuk van az enyémmel és ők csak minden második este vagy minden harmadik este fürdeti. Szóval ide akartam ki jukadni.
2015. nov. 11. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!