Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves lányom fél az egyik...

1 éves lányom fél az egyik játékától de miért?

Figyelt kérdés
Egy olyan gömbről van szó ami egy tartón van rajta és lehet pörgetni. Tele van apró színes kid golyókkal. Meglátja és már bújik hozzám. Régebb óta megvan már akkor is félt tőle ezért eltettem most elővettem és még mindig fél. Túl hangos lenne az lehet a baj? Vagy mi? A ti gyerekeiteknél is van olyan játék amitől fél?
2015. nov. 11. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen kialakulhat irracionálisnak tűnő félelem. A fantáziája valamit hozzácsatolt. Elmúlik idővel.

Van olyan gyerek, aki a víztől kezd el félni, mert meglátja a lefolyóban örvénylő vizet és azt hiszi, hogy ő is lefolyik. Tehát felnőtt logikát ne keress benne, ez átmeneti fóbiaszerűség, el fog múlni.

2015. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális,majd elmúlik idővel (és lesz más amitől félni fog). Az én kislányom egy időben a plüss hűtőmágnesektől félt :)
2015. nov. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom 1 éves korában kapott egy mászó-gügyögő babát (hozzáteszem, nekem sem tetszik, rokoni ajándék volt), a mai napig fél tőle, pedig lassan 3 éves lesz. A hangot adó, mozgó játékokkal alapból is óvatosabb...
2015. nov. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én az egyik plüssömtől féltem, állítólag az volt az egyetlen játék, amivel rá lehetett bírni, hogy egyek :D

A fiam a radiátortól fél. Néha odakiabál neki, hogy "radiátor ne gyere ki, mert én jó vagyok" Senki sem tudja, hogy honnan jön nála ez.

2015. nov. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam hogy a ti babáitoknál is előfordult ilyen játék félelem. Utolsó :)))
2015. nov. 11. 21:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a kedvenc mesefigurájának beszélő változatától félt:P

Volt ugyanolyan nem beszélőben,más színben azt imádja, csak azzal alszik.

Mi jóhiszeműen megvettük a beszélő/éneklő változatot is h jajj de fog neki örülni,h a mese dallamát játssza..

2015. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

gyermekem a kukásautótól kezdett félni, amíg a ház elől viszi el a szemetet. olyankor végig ölelni kell és addig megáll az élet itthon, míg el nem megy az autó.

ha nem vigasztalom, hatalmas pánikba csap át, akkorába hogy engem is megijeszt és rám ragad a rettegése.

2015. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mikor kicsi voltam, a knight rider volt a menő sorozat. Kaptam egy csúcs szuper KIT autót. Villogott, hangokat adott ki, felemelkedett a levegőbe. Minden gyerek a környéken azzal akart játszani. Én rettegtem tőle. Annyira, hogy máig emlékszem erre. Később se szerettem meg. Soha nem vettem elő. Pedig a sorozatot szerettem. Olyan 2-3 éves lehettem ekkor. 29/N
2015. nov. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is féltem a hangot adó játékoktól régen.
2016. febr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!