Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bukás a tejtől. Tapasztalatok?

Bukás a tejtől. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kisbabám 3,5 hetes.És szoptatott baba de tegnap kapott egy kis pótlást tápszer formájában,mert esténként sokat szokott sírni és gondoltam éhes lehet ezért szoptatás után egy órával meg is ivott 100 ml tápszert,de rá egy órára kijött belőle.Azóta csak szopizik de minden szopi után kijön belőle nagy mennyiségű tej ami eddig soha nem fordult elő csak mióta este megitta a tápszert.Nem értem mitől lehet ez,hisz más is ad pótlást tápszerrel.Ennyire megterhelte volna a pocakját,tapasztalatok?köszi
2015. nov. 12. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy összefügg.

Nekünk ahogy nőtt és nőtt az étvágya is, úgy lett egyre több és több a visszabukott mennyiség (míg végül elértünk oda, hogy hiába ivott 800-900 g tejet, a fele visszaköszönt és muszáj volt tápszerrel pótolni, mert plusz 4-500-t nem tudtam volna fejni mellé, hogy neki elég legyen).

2015. nov. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tuletetted a tapszerrel. Utanna meg a hasfajas miatt is cicizik es raeszik. En is igy jartam kozben meg utolag kiderult elkezdett fogzani es azert sirt :(
2015. nov. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!