Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött a 2-3 évessel egy...

Újszülött a 2-3 évessel egy szobában, vélemény, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2015. okt. 12. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk majdnem 3 volt a nagylány, amikor megszületett a kicsi. Egyből egy szobába tettük, soha nem volt gond belőle. Éjszaka a szoptatásokra egyből ébredtem ha felsírt, aztán kivittem a közös szobájukból, utána meg vissza. Szerencsére a nagyobbik piszok jó alvó, ha a füle mellett üvöltött a kicsi még arra sem mozdult meg.
2015. okt. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túl jó ötlet, ha nincs olyan szerencséd, mint az elsőnek, és nem lesz olyan jó alvó, akkor komoly gondok lesznek a naggyal, nem tud aludni, folyton fáradt lesz.
2015. okt. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
27%
Anyának szerintem ilyen korban, a gyermek mellett a helye. Attól még lehet a pároddal közös háló is.
2015. okt. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagylányom pont 2 éves volt, mikor a húga született, 3 és fél mikor az öccse. Mind egy szobában aludtak az első naptól (és alszanak még most is), soha nem volt belőle probléma. Sőt, nekem könnyebb, mikor például egyedül kell őket fektetnem, nem kell a szobák között rohangálnom.
2015. okt. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nálunk 2 év van a két gyerek között, de olyan brutál testvérféltékenység van, hogy eszembe sem jut egy szobába rakni őket. Nappal is állandóan készenlétben állok mikor üti meg a kistestvérét stb így az éjszakákkal nem is próbálkozunk.

A kistesó olyan 1-1,5 éves korában ha már nem lesz ilyen féltékenység, lehet megpróbáljuk.


Szerintem majd úgyis látni fogod hogyan alakul a viszonyotok, milyen alvó lesz a kicsi és hogyan fogadja a nagy. Ez alapján majd tudtok dönteni.

2015. okt. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!