Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kisfiam tegnap este...

9 hónapos kisfiam tegnap este óta nem fogadja el a cicit, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Este még megszoptattam, de az éjszaka belázasodott. Se éjszaka nem kellett neki, se ma reggel. Egyszerűen elfordul a mellemtől be sem kapja. Mit tegyek? Adjak neki tápszert? Milyet? Mitől lehet ez? Mit kezdjek a mellemmel? Fáj és érzékeny. A menstruációm szülés óta még nem jött meg. Segítsetek kérlek!
2015. nov. 14. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a cicivel van baja, hanem lázas, a lázat valószínűleg valami gyulladás okozza, tippelnék, hogy szerintem be van gyulladva a torka, vagy netán valamilyen vírustól hólyagok vannak a szájában, tehát szerintem fáj neki az evés, mert valahol van neki egy gyulladás, mondom, én a torkára tippelnék és azért nem kéri, mert fáj neki a nyelés.

Vidd orvoshoz, vizsgálják meg és ha gyulladás, akkor adnak neki megfelelő gyógyszert!

Ami a lényeg, hogy mivel írtad, hogy lázas, kell neki mindenképpen a folyadék, ha nem anyatej, akkor tápszer, ha nem ezek, akkor tea vagy gyümölcslé, ha csak úgy, akkor kortyonként, de kell a folyadék.

Én erre tippelnék legvalószínűbbnek.

Viszont ha meg alapból nem kell már neki a cici, hát akkor sem történt tragédia, már 9 hónapos.

2015. nov. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem a nyeléssel van gond, mer a kenyeret élvezettel eszi. Teát iszik rendesen. Lehet tényleg doki lesz belőle!

Köszönöm a választ!

2015. nov. 14. 10:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor viszont lehet, hogy készül a menzeszed és hallottam már olyanról, hogy akkor nem fogadja el a gyerkőc.

Viszont láz esetén tényleg fordulj orvoshoz vele!

2015. nov. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fejd le a tejcit és add neki cumisüvegből.
2015. nov. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!