Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes kisfiam este nem...

5 hetes kisfiam este nem hajlando aludni a sajat kisagyaba mit csinaljak?

Figyelt kérdés
este rengeteget sir ,hogy megnyugtassam magamra teszem es ott elalszik de ahogy megprobalom visszatenni az agyaba elkezdet uvolteni, egybol felebred.ha vissza teszem magamra megint megnyugszik sokszor igy alszunk el mar a faradsagtol..mit tegyek hagyjam sirni az agyaba?
2013. okt. 19. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem, ne hagyd sírni! olvasd el Ranschburg Jenő: Szülők könyve c. könyvét (szomorú, de le lehet tölteni netről is, csak a keresőbe kell beírni a letöltés szóval együtt). Megindokolja, hogy miért ne csináld! 5 hetes az ég szerelmére! Háromnegyed évig a testedben volt, most meg elvárod tőle,h ogy egy hónap után ne hiányozz neki??? Fektesd magad mellé az ágyra, vagy bölcsőbe, és maradj mellette! Alap igény!
2013. okt. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen azt csinalom,melettem alszik az agyba,bolcsoje ott van az agyunk melett de oda nem tudom berakni.gondolom akkor idovel kinovi.nem fogom elrontani
2013. okt. 19. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fektesd hasra az ágyában lehet a hasa fáj.. ill. várd meg míg mélyen alszik.
2013. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az alvás mindent megérne, aludnék vele egy ágyban, ha úgy mindenki alszik
2013. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zavar, akkor nyugodtan altasd magad mellett..tudom nem boldogít, de az én 2 és fél éves lányom már alszik a saját ágyába 3-4 hónapja..addig velünk aludt. De jelenleg sincs gyerek nélkül az ágy, ugyan is a 10 hónapos fiúnk még mindig velünk alszik, születése óta..csak úgy mint a lányunk anno.Én lányomnál is kivártam az időt amíg meg lehet beszélni a dolgot vele..A fiamnál is ezt tervezem.Mondjuk minket tényleg nem zavar a gyerek az ágyban..
2013. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem se hagyd sírni, az sehová nem vezet. Egy próbát megérhet: tedd őt egy laza pólyába vagy tekerd vékony takaróba és úgy ringasd, amíg megnyugszik. Ha elaludt, akkor be tudod tenni a kiságyba. Szeretik a finom "fészek meleget", olyan mint az anyaméh. remélem beválik, sok sikert!
2013. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam sem alszik el az ágyában egyedül. 7 hetes. Ha elalszik rajtam, a mellkasomon akkor ha beraktam az ágyába a hàtàra minden alkalommal felkelt. Kipróbàltam hogy a hasàra fektettem, igy alszik rendesen. Napközben elektromos hintàban altatom, azt is nagyon szereti, segit neki az alvàsban. Ami még bejött az altatàshoz a cseresznyemag pàrna. Jó hasfàjàsra is és szoktam csak simàn àgymelegitőnek is mellé rakni, ez is meg szokta nyugtatni.
2013. okt. 20. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!